26 березня у Рівненському вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбувся День відкритих дверей. Усі бажаючі мали змогу оглянути училище, ознайомитися з умовами вступу та навчання, побувати на показових виступах з рукопашного бою, на відпрацюванні тактичних дій та відвідати виставку вогнепальної зброї.

Історія училища розпочалася у далекому 1992 році. З того часу навчальний заклад здобув безліч досягнень, а найголовніше – вдячних випускників і щасливих студентів, які мають міцне підґрунтя для свого майбутнього.

Училище знаходиться неподалік Рівного, у селі Городок. Тому, щоб майбутні абітурієнти та їх батьки змогли у цей день відвідати навчальний заклад, керівництво училища організувало для цього автотранспорт.

Крім майбутніх абітурієнтів, на заході були присутні представники Департаменту поліції охорони – заступник начальника полковник поліції Володимир Семенина, начальник відділу кадрового забезпечення полковник поліції Віктор Ленський, очільник прес-служби Наталія Сторожик, а також т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області полковник поліції Сергій Максимов і начальник обласного Управління поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк. Усі вони поспілкувалися з гостями училища та надали вичерпні відповіді на усі питання, які виникали і у школярів, і у їх батьків.

– Навчальний заклад відповідає третьому рівню акредитації, – зазначив Володимир Семенина. – Це означає, що вже після закінчення училища випускник зможе здобути повну вищу освіту, наприклад, у Національній академії внутрішніх справ всього за два роки, одразу ж вступивши на третій курс. Це значна перевага для студентів.

Присутніх також цікавило майбутнє працевлаштування, адже наразі випускнику будь-якого навчального закладу зовсім нелегко знайти роботу.

– У поліції Рівненської області наразі спостерігається «кадровий голод», тому можемо запевнити, що посад для працевлаштування вистачає, – прокоментував питання начальник обласної поліції Сергій Максимов. – А у випускників Рівненського вищого професійного училища є значні переваги серед інших бажаючих працювати у лавах МВС, адже вони навчаються за спеціальним поліцейським профілем.

Відвідувачам, яких в училищі зібралося цього дня чимало, продемонстрували відеофільми про навчальний заклад, розповіли історію створення училища та його основні здобутки, про матеріально-технічну базу, а також про умови вступу до навчального закладу, навчання та проживання в гуртожитках, про дозвілля курсантів училища.

– Основа навчання – це дотримання належної дисципліни, – зокрема розповів про навчання начальник Рівненського ВПУ підполковник поліції Микола Савчук. – У нас здобувають освіту не тільки мешканці Рівненщини, а й інших областей України, тому в закладі повністю укомплектовані гуртожитки для проживання і їдальня для належного харчування. Ми готові надати хороші умови та висококваліфіковану освіту.

Окрім загальної інформації про навчальний заклад, усі присутні змогли побачити показовий виступ з рукопашного бою за участю курсантів та студентів училища, виступ на навчальному полігоні з відпрацювання тактичних дій поліцейських груп реагування в екстремальних ситуаціях, відвідати екскурсію з оглядом спортивних майданчиків і залів, гуртожитків, тирів, навчальних корпусів, їдальні, а також виставку вогнепальної зброї.

Прощалися усі гості заходу з училищем, перебуваючи у гарному настрої, лунали численні слова вдячності на адресу керівництву. А також багато хто з присутніх пообіцяли повернутися сюди згодом – для складання вступних іспитів, аби стати студентом саме цього навчального закладу.

Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Львові популяризують народне мистецтво Рівненщини

Пенсіонери Рівненщини отримали виплати за березень

У Рівному обрали «Ліцеїста року»

Про старателя поліції повідомив лісничий

У супермаркеті рівнянина спіймали на крадіжці

По бурштин їздили трактором

Рівняни відвідали унікальне гумористичне шоу

На Рівненщині горіли дві господарські будівлі

Профільна комісія обласної ради рекомендує затвердити Статут РОІППО в новій редакції

Завтра розминку Rivne Run Day проведуть чемпіонки

Теґи:
1 489 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =