В лютому тролейбусне управління подвоїло свої доходи. Сума заробітку склала майже 1 млн. 300 тисяч гривень. 

Як розповів міський голова Рівного Володимир Хомко кореспонденту  ERVE.UA , в зв’язку з цим, цього року планується закупівля тролейбусів.

18099

 «Такого заробітку в нас ще не було. Заробіток управління в лютому 2014 року складав приблизно 600 тисяч гривень. Це пожвавлення фінансів дає змогу тролейбусному депо «дихати» на повні «груди». Ми вже заклали півтора мільйона на оновлення тролейбусів, у Польщі є ще три схожих до тих, які ми купували. Але знову ж таки виникає проблема із курсом валют, адже ми купуємо за кордоном», – розповів очільник міста.

За його словами, розмова про купівлю нових тролейбусів велася з Міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським під час його візиту на Рівненщину.

 «Ми з ним довго спілкувались на цю тему. Було домовлено, що Рівне ввійде у програму державної підтримки по оновленню транспорту. Нещодавно ми отримали лист від Міністерства із запитанням про те, чи бажає Рівне брати участь у цій програмі. Вона передбачає видачу кредиту в сумі 20 мільйонів гривень під державні гарантії. Якщо у Києві виконають свої обіцянки, то це дозволить закупити нові тролейбуси нашого виробництва», – сказав Хомко.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Теґи:
639 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + чотири =