фото ілюстративне

фото ілюстративне

Працівники Державної служби охорони відповідно до Плану спільних заходів Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства інфраструктури України несуть службу на стратегічно важливих об’єктах нашої держави – торгівельних морських портах. Рівненські правоохоронці також допомагають і в охороні громадського порядку на цій території.

Шістнадцять працівників Державної служби охорони в Рівненській області вже понад місяць виконують свій професійний обов’язок в місті Білгород-Дністровський. Днями частина із них повернулася на батьківщину. Серед них і начальник відділу кадрового забезпечення УДСО при УМВС України в Рівненській області Юрій Базан:

 — Упродовж травневих свят та у зв’язку з річницею трагічних подій в Одесі вживалися посилені заходи охорони громадського порядку. Наші рівненські міліціонери охорони не тільки несли службу на морських портах, а й надавали допомогу територіальним органам внутрішніх справ. Через суспільно-політичну ситуацію в країні міліціонери охорони продовжать свою роботу на території Одеської області та допомагатимуть місцевій міліції, — зауважив Юрій Базан.

Повідомляє УДСО при УМВС України в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині пройшли змагання мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді

У Рівному концерт Олександра Кривошапка перенесли

tomat_green-01

Теґи:   
355 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =