До вихованців Рівненського обласного ліцею завітала заступник голови облдержадміністрації, член української делегації  в Конгресі місцевих і регіональних Влад Ради Європи  Світлана Богатирчук-Кривко.
Під час спілкування із старшокласниками посадовець розповідала про особливості функціонування Ради Європи та її структуру, про завдання та роботу української делегації. Про те, як поліпшувати не тільки імідж нашої держави, але й вирішувати актуальні політичні, економічні та культурно-освітні питання. 
Розповідь викликала чималий інтерес у присутніх, про що свідчили численні запитання ліцеїстів. Їх цікавило все: робота Ради Європи, як вирішуються складні дискусійні проблеми, яким є ставлення до України та анексії Криму, які ресурси використовує українська делегація для розв’язання складних питань і прийняття рішень. Ліцеїсти отримали можливість поспілкуватися не лише з фахівцем-управлінцем, політиком, але й людиною, яка має чітку патріотичну позицію, дбає про розбудову не лише області, але й держави.
«Європейська Україна народжується: в муках, ціною крові, ціною величезних інтелектуальних зусиль.  Зрештою, європейці усвідомили, що Україна – це Європа, і так мусить бути завжди. Це єдиний логічний підсумок», – резюмувала  Світлана Богатирчук-Кривко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
367 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × чотири =