Одразу дві перемоги привезли з Франції вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського Палацу дітей та молоді.
Нещодавно команда під керівництвом Володимира Качановського   стала учасником Юнацького Чемпіонату Європи з Ґо.Вже традиційно рівненські спортсмени  повернулись в Україну  з нагородами. Відтак, у категорії до 16 років  2 місце завоював кандидат у майстри спорту України Валерій Крушельницький. Також спортсмен отримав путівку на Юнацький Чемпіонат Світу, який проходитиме у Таїланді. У категорії до 12 років 3 місце посіла Поліна Крушельницька, яка має 2-й (дорослий) спортивний розряд.
Україну у Ґреноблі також представляли команди ї Києва та Одеси, загалом на чемпіонаті тринадцять країн учасниць, рівняни окрім перемог здобули новий досвід у змаганнях європейського масштабу, познайомились і з спортсменами з інших країн , та звичайно привезли цілу купу приємних вражень від подорожі до Франції. А у серпні на рівненську команду чекає нова захоплююча подорож в Таїланд на Юнацький Чемпіонат Світу з Ґо .IMG_1445
Теґи:   
494 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − чотирнадцять =