фото ілюстративне

фото ілюстративне

Голова фермерського господарства «Мрія» Рівненського району та головний технолог ПСП «Україна» Здолбунівського району нещодавно повернулися з Польщі. Вони побували на фермі утримання та відгодівлі тварин «Ходечек» Влоцлавського повіту, Куявсько-Поморського воєводства, де стажувалися упродовж тижня.   

«Стажери переймали досвід із утримання корів голштинської породи, продуктивність яких становить понад 10 тисяч літрів молока в рік, – розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько. – Рівненські фахівці також ознайомилися із європейськими підходами у розробці раціонів годівлі худоби, роботою зоотехнічної та ветеринарної служб».

Тим часом це вже третя поїздка рівненських фермерів до сусідніх колег. Стажування на найкращих фермах та сільгоспвиробництвах Польщі підвищить кваліфікацію наших зоотехніків та ветеринарів, переконана Надія Переходько. «Такий досвід сприятиме запровадженню нових технологій в годівлі та утриманні тварин, а також заходів щодо профілактики захворювань», – переконана Надія Переходько.

Нагадаємо, стажування рівненських спеціалістів у галузі молочного скотарства в польських господарствах здійснюється згідно домовленостей із Президентом Українського бізнес-центру у місті Варшава Яном Маньковським та представниками спілки по утриманню і годівлі тварин республіки Польща. Їх було досягнуто під час Міжнародної бізнес-зустрічі із вивчення та запровадження польського досвіду в галузі тваринництва і виробництві та переробці овочів, що відбулася минулого року.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Президент поспілкувався з рівненським Героєм України, який нині лікується у США

НА РОКИТНІВЩИНІ ВТОПИЛАСЯ П’ЯТНАДЦЯТИРІЧНА ДІВЧИНА

З 10 серпня у Рівному стартує « Шкільний ярмарок »

До Дня міста в парку Шевченка постане новий шаховий павільйон

Лауреат Євробачення Ніна Астром відвідала Городищенську колонію

“Мегаподія” подарує рівнянам iPnone5S на концерті “Студія 95 квартал” і гурту “Дзідзьо”

На „Північному” відбувається масштабна реконструкція спортмайданчиків

tomat_green-01

Теґи:
510 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − девять =

НОВИНИ