????????????????????????????????????

11-13 травня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в місті Києві відбувся Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна». Рівненщину на заході представляли Мар’яна Габор, Дана Пурій, Юлія Тищук – вихованки гуртка «Екологічний дизайн» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради. Всього у престижних змаганнях взяли участь 68 учасників з 15 областей України.

– Юннати презентували на конкурсі проект «міні-сад «Микс-stile». Це симбіоз кількох форм озеленення, втілений на невеличкій ділянці. Основу композиції складають:штучна водойма; міні-клумби з сукулентів; хвойні у невисокому обрамленні з лози; малі архітектурні форми різної висоти (плетені кулі на підставках, світильник); однорічні та багаторічні квіти. За результатами конкурсного змагання команда Рівненської області виборола І місце, – розповіла директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

Довідково: Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну, який цьогоріч проводився вп’яте, сприяє залученню учнівської молоді до роботи з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів.

Програмою заходу було передбачено проведення командами-учасниками конкурсу виступів-презентацій проектів, представлених на конкурс та практичну реалізацію презентованих проектів клумб і ландшафтних композицій.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Завтра у Рівному презентують колекцію народного вбрання

У четвер на Рівненщині очікується хмарна погода з проясненнями

25-річний рівнянин “попався” на інтернет-шахрайстві

«Фіксі ШОУ» презентують у Рівному нове шоу

Рівненських бізнесменів запрошують взяти участь у Всеукраїнському рейтингу

Роботодавці Рівненщини перерахували на соціальні потреби понад 717 млн. грн.

Депутати проситимуть керівництво «Рівнегазу» оплачувати комісію за банківські послуги замість споживачів

ЮНІ ЛІСІВНИКИ З РІВНЕНЩИНИ ВИБОРОЛИ ІІ МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ

ЯК РІВНЕНСЬКІ КОВАЛІ ГАРТУВАЛИ МЕТАЛ ТА ВОЛЮ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Унікальні ремесла Рівненщини представлять на Всеукраїнському фестивалі

590 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × один =