Жіночі вуста не дарма вважаються найгарнішою частиною обличчя. Неодноразово оспівані у віршах та у прозі, вони ваблять та спокушають… щоправда, за умови ідеального контуру та “соковитості”. А такими “губами від природи” на жаль може похизуватися далеко не кожна жінка. Варто віддати належне сучасній медицині, завдяки новим досягненням пухкі вуста, при бажанні, можуть тепер мати усі представниці прекрасної половини людства. Ба більше, у сучасному світі, збільшення губ стає звичною процедурою, з допомогою якої жінка виглядає привабливо 24 години на добу. Набирає популярності контурна пластика губ і серед рівнянок. Все частіше жінки ставлять собі запитання робити чи не робити? Аби з’ясувати усі особливості процедури, її варіації, рекомендації, а також застереження Новини по-рівненськи звернулися до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне».
Анна Захожа
Взагалі контурна пластика губ може допомогти вирішити багато проблем – збільшити об’єм губ, отримати красивий та чіткий контур губ, усунути асиметрію губ“, – розповідає лікар-косметолог Анна Захожа. – “Збільшити можна, як дві губи одночасно, так і лише одну. У кожному випадку має бути індивідуальний підхід. Треба зважати, що з точки зору анатомії, нижня губа повинна бути трохи більшою в об’ємі за верхню“.
Губи збільшують шляхом введення спеціальної наповнюючої речовини за допомогою уколів. Зараз в якості наповнення використовують різні гелі, які заведено вважати найбільш дієвими і безпечними для здоров’я людини.
Наталія Трофимчук
До прикладу, збільшення губ за допомогою філерів, зокрема гіалуроновою кислотою вважається одним із самих безпечних та ефективних методів у боротьбі зі старінням губ“, – каже лікар-косметолог Наталія Трофимчук.
Для введення коригуючого гелю, лікарі-косметологи використовують дуже тонку голку. Такі ін’єкції можна робити в глибину губ, а можна й просто обколювати ними контур губ, все залежить від того, з якою метою проводиться ця процедура.
З допомогою наприклад ботоксу дрібні зморшки навколо лінії рота усуваються і у результаті вирівнюється рельєф шкіри“, – розповідає Анна Іванівна Захожа. – “Введення ботоксу ефективним буде при асиметрично розташованих губах, нерівних контурах і обрисах губ, зморшках навколо лінії рота, опущених куточків губ“.
“З урахуванням індивідуальних особливостей та форми губ можна комбінувати ін’єкції ботоксу з філерами гіалуронової кислоти, це дозволяє отримати максимально позитивний ефект від процедури“, – додає Трофимчук Наталія.
Лікарі відмічають, що філери містять природну речовину – полісахарид, який знаходиться в епідермісі людини у величезній кількості, саме тому, гелі створені із застосуванням цієї кислоти, не є алергенними. Введення таких препаратів не міняє структури губ, зберігаючи їх м’якими й природними.
Процедура триває близько години, а місце, куди робитимуться уколи, знеболюють“, – каже Наталія Трофимчук. – “Після контурної пластики в області губ може зберегтися набряклість або гематома, тому краще всього планувати процедуру так, аби мати можливість відновитися“.
Усі філери поступово розчиняються в організмі, а період, коли вони активно виконують свої функції, триває близько 8 – 12 місяців. Взагалі гелі розсмоктуються досить повільно, тому оточення практично не помічає різких змін.
Лікарі медичного центру застерігають, при вагітності, у період лактації, при вірусних, грибкових або бактеріальних ураженнях шкіри навколо губ застосовувати ін’єкції не можна.
Серед протипоказів також цукровий діабет, наявність доброякісних і злоякісних пухлин, порушення процесу згортання крові“, – каже лікар-косметолог Анна Захожа”. – “Узагалі, перед процедурою проводиться ретельна консультація та надаються відповідні рекомендації. З лікарем завжди треба бути відвертим у власних же інтересах. Бо наприклад, якщо у людини періодично на губах з’являється герпес, рекомендовано перед контурною пластикою пройти курс з пероральних противірусних препаратів“.
Якщо ви хочете, щоб після контурної корекції ваші губи виглядали ідеально, звертайтеся до медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне».
Тут працюють кваліфіковані лікарі з величезним досвідом проведення подібних процедур. Приходьте до центру і ви залишитеся задоволені результатом та отримаєте неперевершену красу ваших губ!
Медичний центр Оксфорд Медікал Рівне знаходиться за адресою вул. Симона Петлюри, 19.
Тел. : 067 840 40 50 та 0362 40 40 50
На правах реклами
725 переглядів