парфуми1

митницяРівненські митники за період з 01.01.2017 по 13.06.2017 виявили 15 випадків незаконного переміщення через митний кордон України прекурсорів. Найпоширенішим предметом порушення митних правил являється перманганат калію, якого працівники Рівненської митниці ДФС вилучили в обсязі 660 грам, а відносно порушників склали протоколи за ознаками статті 472 Митного кодексу України.
За словами заступника начальника Рівненської митниці ДФС – начальника Управління протидії митним правопорушенням Олега Павлюка, перманганат калію, який в побуті має більш поширену назву – марганцівка, включений до списку препаратів, які використовуються для виробництва наркотичних речовин, тому вільний обіг марганцівки на території України обмежений законодавством. Крім того, цей популярний в народі антисептик також належить до препаратів, заборонених до переміщення через митний кордон України.
Не залишена поза увагою і робота, спрямована на виявлення медичних препаратів, які ввозяться на митну територію України, та не сертифіковані в нашій державі. Так, упродовж вищезазначеного періоду працівниками митниці припинено 17 спроб незаконного ввезення в Україну ліків. Найчастіше громадяни намагаються перемістити медикаменти для лікування черепно-мозкових травм, захворювань суглобів, нервової системи (мексібел, церебронедін, мукосат, хондрозамін, емоксипин, тощо). Дані засоби, зазвичай, виробляються на території Республіки Білорусь, а в Україні коштують в рази дорожче.
Слід зауважити, що ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів, призначених громадянами для індивідуального використання, дозволяється в кількості, що не перевищує 5 упаковок кожного найменування на одну особу, або у кількості, що не перевищує зазначену в наявному рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім’я цієї особи, та належним чином засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я, – додав Олег Павлюк.
Повідомляє Рівненська митниця ДФС
448 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 3 =