парфуми

Грамоти за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм отримали сьогодні в міністерстві внутрішніх справ України рівненські патрульні Анатолій Бемчук, Руслан Бівол, Володимир Шпарук, Михайло Антонюк та Назар Бречко.
Інспектори Бемчук, Бівол, Шпарук, Антонюк отримали грамоти від профільного міністерства за затримання вбивць і розбійників, які напали на скупника бурштину та поранили його батька взимку. Назар Бречко відзначився професійним наданням домедичної допомоги та врятував життя потерпілого в ДТП у позаробочий час.
Виконуючий обов’язки командира батальйону Андрій Ліснічук отримав подяку за сумлінне ставлення до службових обов’язків, ініціативу та наполегливість. Окрім того, поліцейський виборов 1 місце на кубку міністра МВС з панкратіону.
Опісля рівненських, запорізьких та одеських поліцейських запросили на чай до начальника Департаменту патрульної поліції Евгенія Жукова та його заступників: Вадима Зеленського, Олексія Білошицького та Катерини Павліченко, куди також завітав заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич.
У невимушеній та робочій обстановці обговорили службові моменти, актуальні проблеми та поділились планами на майбутнє.19894577_1073982499403008_8765371021791380054_n
Повідомляє Патрульна поліція Рівного
621 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =