Напередодні Дня Святого Миколая майстрині із Рівненського салону-перукарні «Юлія» приїхали до Олександрії у дитячі будинки сімейного типу, щоб створити святкові зачіски їхнім вихованцям. Благодійну акцію «Подаруй дитині стиль» організувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Андріюк.
Власниця «Юлії» зазначила: «Ми всією нашою невеличкою перукарнею долучилися до благодійної акції. Так важливо дарувати дітям радість. В подібній акції беремо участь вперше, але не в останнє». Не лише із ножицями, фенами та лаками для волосся завітали до діток феї перукарської справи. Вони підготували вихованцям будинків сімейного типу солодощі та фрукти.
До слова, в Олександрії функціонує вісім дитячих будинків сімейного типу, на вихованні в яких перебуває 59 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою перебуває 11 дітей-сиріт, а також батьки-вихователі виховують девятьох власних дітей. Загалом у Рівненському районі створено 14 дитячих будинків сімейного типу та 4 прийомні сім’ї. Там віднайшли дім 104 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Повідомляє Рівненська РДА
Теґи:   
576 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 1 =

НОВИНИ