Автокран, вантажопідйомністю 75 тонн та одноковшевий повноповоротний екскаватор, урочисто вручив рятувальникам перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький. Сучасна техніка дозволить підвищити ефективність діяльності підрозділів під час аварійно-рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Також влада Рівненщини передала підрозділу шнекороторний снігоочисник, якийсуттєво полегшить роботу рятувальників під час сильних снігопадів, та підвищить комфорт мешканців.
«Масштабність завдань Служби «101» вимагають від рятувальників високої професійності. І обласна влада робить все можливе, аби рівненські рятувальники швидко та оперативно вирішували будь-які поставлені завдання у сфері цивільного захисту населення. Тільки за останній рік на закупівлю обладнання для ДСНС з обласного бюджету було виділено близько 1 мільйона гривень», – відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
За словами першого заступника Голови ДСНС Олега Мельчуцького, оновлення матеріально-технічного забезпечення триватиме й надалі у кожному підрозділі Служби.
 «У цьому питанні ми маємо підтримку Уряду України та керівництва МВС. В 2017 році нашій Службі з держбюджету буде виділено 600 млн. грн. для технічного переоснащення. Тож будемо працювати для позитивних та результативних змін”, – зазначив Олег Мельчуцький.
Повідомляє прес-слжба Рівненсьої ОДА
404 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − десять =