Сьогодні, третього лютого, військовослужбовці Національної гвардії та поліцейські сектору організації діяльності ізолятора тимчасового тримання провели спільні тактико-спеціальні навчання з конвоювання затриманих.
Правоохоронці відпрацювали практичні дії та навички під час примусового доствлення підсудних з бар’єру зали судового засідання, конвоювання до спецавтомобіля та затримання підсудних, у випадку втечі.
«Сьогодні ми провели практичні заняття спільно з Національною гвардією по охороні та конвоюванню затриманих і взятих під ватру осіб, — повідомив начальник сектору організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання Олександр Приступа. — Відпрацювали завдання по забезпеченню охорони приміщень суду, по недопущенню втечі з-під варти, по попередженню порушень публічного порядку під час проведення судових засідань. До навчань були залучені поліцейські конвойних підрозділів, спецпідрозділу та патрульні поліцейські».
Основною метою навчань є показати на практиці заходи з охорони при конвоюванні затриманих, втечі з автозаків і непокорі працівникам поліції та військовослужбовцям.
За підсумками навчань рівненські гвардійці та поліцейські показали високий рівень теоретичних знань та практичних навичок, а також продемонстрували впевнені та рішучі дії під час несення служби з конвоювання підсудних.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Теґи:
507 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × три =

НОВИНИ