PM677image003Переможний кубок і диплом сьогодні, 25 січня, міський голова Рівного Володимир Хомко вручив заступнику начальника ГУНП в Рівненській області  Миколі Юсковцю за здобуте командою рівненських поліцейських почесне перше місце.
В обласному центрі щороку проходять чемпіонати Рівного в залік Спартакіади  міста серед колективів фізичного виховання із 14 видів спорту. Це і кульова стрільба, і волейбол, і легкоатлетичний крос, і гирьовий спорт тощо. До змагань, у яких торік брали участь понад дві з половиною тисяч учасників, традиційно долучається і команда рівненських поліцейських, яку очолює начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Рівненській області Андрій Шевчук. За підсумками проведених чемпіонатів спортсмени в погонах здобули перше місце серед підприємств, організацій та установ. Другу і третю сходинку посіли колективи із ПАТ «Рівнеазот» та управління освіти Рівненського міськвиконкому.
Тож до скарбнички із 85 здобутими поліцейськими нагородами за часи проведення Спартакіади Рівного додалася ще одна, адже належна фізична підготовка правоохоронців, вправність і витривалість  є невід’ємними складовими у повсякденній службовій діяльності.PM775image002
 Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
324 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + дванадцять =