Сьогодні, 26 жовтня в день проведення позачергових виборів до Верховної Ради, в обласному центрі працівники роти патрульної служби Рівненського міськвідділу міліції виявили близько 25 білбордів, на яких розміщена агітація кандидатів у народні депутати України.
Відповідно до статті 70 закону України “Про вибори народних депутатів України” з настанням півночі, 25 жовтня 2014 року, уся реклама — білборди, банери, щити, наклейки, розтяжки, листівки та інші агітаційні матеріали повинні бути прибрані.
— Так, згідно чинного законодавства за порушення вимог статті 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації, агітація в день проведення референдуму), тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, — зазначив начальник Рівненського МВ УМВС в Рівненській області Руслан Мельник. — Будь-яка агітаційна діяльність напередодні та вдень виборів вважається незаконною.
Наразі відомості про незаконну агітаційну діяльність внесені до журналу єдиного обліку Рівненського міського відділу міліції. Проводиться перевірка під час, якої будуть встановлені винні особи, яких буде притягнуто до відповідальності.

Про це повідомляє Надія ЮРЧУК, Рівненський МВ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

 

 

646 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =