1 (1)07 вересня майже 40 рятувальників Головного управління ДСНС України у Рівненській області у вільний від несення служби час спільно із працівниками патрульної поліції міста Рівне взяли участь в акції із добровільної здачі крові для онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології обласної дитячої лікарні. Успішно пройшовши медичний огляд та заповнивши усі необхідні документи, кожен рятувальник та правоохоронець здали по 450 мл. крові. Даний захід був ініційований благодійним фондом «Скарбниця Надії».
Зі слів медиків станції переливання крові, рятувальники — здорові та фізично підготовлені хлопці. Вони повністю пройшли медогляд та не мають проблем із здоров’ям. Як пояснила лікар, у таких донорів можна забирати максимально допустимі дози крові і при цьому усе з ними буде добре.
«Врятувати життя людині можна не лише своїми професійними діями, але й участю у благодійній акції. Якщо ми можемо допомогти, то повинні це зробити: адже немає нічого більш ціннішого, ніж людське життя», – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький.
Працівники Служби порятунку Рівненщини є частими гостями станції переливання крові, активно допомагаючи в поповнені запасів «банку крові» для потерпілих громадян в різноманітних нещасних випадках і для учасників АТО, які отримали поранення в зоні проведення бойових дій.
Бійці Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненщини в черговий раз довели, що готові допомагати громадянам в будь-яких ситуаціях, якщо мова іде про збереження життя і здоров’я людей, особливо коли це стосується дітей.
Медичні працівники станції щиро подякували співробітникам Служби порятунку та поліції за небайдужість та готовність відкликнутися на допомогу.
 Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
575 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − сім =

НОВИНИ