Учні восьмого класу Рівненської української гімназії навідалися до міліції Рівного, аби на власні очі побачити, як і де працюють вартові Закону.

4

Відтак, під час екскурсії діти мали змогу побачити роботу чергової частини, ознайомитись з умовами приміщення для затриманих, роботою експертів Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та побувати в музеї історії міліції Рівненщини.

6

Провели з учнями і виховну годину. Говорили про крадіжки, шахрайство та відповідальність за різного роду правопорушення. Однак найбільш цікавим для школярів видалося знайомство з роботою вибухотехніків та експертів-криміналістів. Дітям розповіли про тонкощі роботи зі слідами злочину на місці події, ознайомили з основними видами боєприпасів, а декому навіть приміряли міліцейську амуніцію.

5

Школярі залишилися задоволеними, адже до цього про роботу міліціонерів знали лише вз шкільних підручників. Завдяки подібному заходу діти мали змогу отримати відповіді на запитання, що так їх цікавили.

7

У свою чергу правоохоронці сподіваються, що ця зустріч була не лише пізнавальною, а й корисною для кожної дитини. Адже в подальшому кожен із присутніх формуватиме свою громадянську позицію, і надзвичайно важливо, аби ця позиція утворювалася на засадах співпраці та довіри до правоохоронних відомств.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

472 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 16 =

НОВИНИ