Співробітники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області викрили групу осіб, які упродовж 2014 року, шляхом взлому та пошкодження майна, вчиняли крадіжки з торгівельних об’єктів на території Рівненщини.

– За результатами комплексу оперативно-розшукових заходів та негласних слідчих (розшукових) дій працівники УБОЗ УМВС України в Рівненській областінаправили до суду об’єднане кримінальне провадження, відкрите за частиною 3 статі 185 Кримінального кодексу України відносно організованої групи в кількості 4-х осіб з міжрегіональними зв’язками з числа раніше судимих за злочини корисливо-насильницького характеру, – повідомив заступник начальника УБОЗ УМВС України в Рівненській області Василь Ковальчук. – В ході досудового розслідування правоохоронці встановили , що зловмисники упродовж 2014 року, шляхом взлому та пошкодження майна, скоїли 17 крадіжок товарно-матеріальних цінностей з торгівельних об’єктів, розташованих та території Рівненської області.

Учасниками злочинної групи виявилися, справжні «професіонали» своєї справи. Лідером угрупування був раніше судимий за розбій 25-річний рівнянин Богдан. Який на початку 2014 року в Рівному організував та очолив злочинну групу, до складу якої залучив уродженця Донецької області, а нині жителя Рівненського району раніше неодноразово судимого 33-річного Олександра, мешканця обласного центру 30-річного Олександра та уродженця і жителя Києва 40-річного Євгена.

Діючи як організатор та керівник організованої злочинної групи Богдан розробив план злочинної діяльності, який розповів усім учасниками групи. Відповідно злочинного плану і розподілу ролей, учасники групи під його керівництвом підшуковували на території Рівненської області торгівельні об’єкти, з яких вчиняли крадіжки, переміщували викрадені речі до транспортних засобів, якими вони пересувалися та в подальшому збували крадене.

Для запобігання викриття злочинної діяльності, члени угрупування на вказівку організатора та керівника вживали заходи конспірації. Після збуту викраденого майна лідер особисто розподіляв отримані грошові кошти між членами організованої групи та залишав частину для фінансування її незаконної діяльності.

Всього, за період діяльності з 16 лютого 2014 року до 18 травня 2014 члени організованої групи вчинили 17 кримінальних правопорушень — незаконних заволодінь чужим майном на території Березнівського, Гощанського, Рівненського, Костопільського районів Рівненської області та обласного центру на загальну суму понад 120 тисяч гривень.

Нині учасникам угрупування оголошено про підозру. Відносно керівника злочинного угрупування обрано міру запобіжного заходу – застава, 33-річний Олександр утримується під вартою, 30-річний Олександр та 40-річний Євген перебувають під домашнім арештом.

 

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

556 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × один =