парфуми1

press1Рівненські ЗМІ, а також студентів факультетів журналістики запрошують до участі в конкурсі на найкращий матеріал про євроінтеграцію
Конкурс на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом
Здійснюється у рамках проекту, що фінансується ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U).
Журналістські матеріали можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
 Матеріали будуть нагороджені у 6-ти номінаціях:
– Найкращий аналітичний матеріал
– Найкращий репортаж
– Найкраще інтерв’ю
– Найкраща історія успіху
– Найкращий матеріал в категорії “Суб’єктивний погляд” (найкращий матеріал художньо-публіцистичного жанру)
– Найкраща ілюстрація (малюнок або репортажне фото)
– Найкращий студентський матеріал.
До участі у конкурсі запрошуються:
– Журналісти регіональних ЗМІ усіх форм та типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), а також фрілансери, які співпрацюють з цими ЗМІ.
– Студенти факультетів журналістики вищих навчальних закладів (очної форми навчання) віком до 25 років.
До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 15 жовтня 2016 року до 15 жовтня 2017 року.
Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів, але не більше одного в кожній номінації. У спеціальній номінації «Найкращий студентський матеріал» приймаються також неопубліковані раніше матеріали. 
Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами (диктофонами, телефонами, зарядними пристроями, планшетами, жорсткими дисками тощо).
Конкурсний матеріал (лінк на матеріал на веб-сайті ЗМІ, або скан-копія матеріалу, або відео-/аудіофайл) має бути надісланий до 20 жовтня 2017 року на електронну адресу ua.association4u@gmail.com з позначкою «Журналістський конкурс».
У листі має бути вказане авторство матеріалу, дата його виходу, назва та контакти ЗМІ, конкурсна номінація, а також короткий опис матеріалу (не більше 400 символів). Студентам потрібно разом із матеріалом надіслати скан-копію студентського квитка.
Із додатковими запитаннями з поміткою «Журналістський конкурс: питання» прохання звертатись на електронну пошту ua.association4u@gmail.com.
Офіційним вважається повний текст умов конкурсу, опублікований на українській версії веб-сторінки Проекту Association4U за адресою www.association4u.com.ua.
http://association4u.com.ua/index.php/uk/2-uncategorised/161-2017-05-23-12-19-00
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
480 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − одинадцять =