В рамках робочого візиту голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка до Республіки Азербайджан відбулася поїздка офіційної делегації Рівненщини до Габалинського району.

Під час поїздки Олексій Муляренко та голова виконавчої влади Габалинського краю Сабухі Абдуллаєв домовилися про спільне напрацювання конкретних кроків по реалізації угоди про співпрацю підписану ще у 2013 році.

Варто відзначити, що адміністративна одиниця району в Азербайджані є аналогом області в Україні.

«Угода про співпрацю між нашими регіонами була підписана ще у 2013 році. Однак жодних конкретних кроків по її реалізації не було запроваджено. Тому ми вирішили виправити цю ситуацію, зокрема, домовилися про створення робочої групи, яка власне і напрацює ці кроки», – розповів Олексій Муляренко.

За його словами, реалізація Угоди про співпрацю можлива в декількох напрямках і, передусім, в економіці та туризмі.

У ході візиту голова ОДА відвідав Габалинський завод з виробництва води та лимонаду, фабрику з виготовлення піаніно «Beltmann» та завод з переробки винограду. Окрім того, Олексій Муляренко побував на об’єднанні підприємств «Містечко Гіллан Гіда» й ознайомився з туристичною інфраструктурою, що наразі активно розбудовується.

Олексій Муляренко запевнив, що наразі Рівненській області є що запропонувати Азербайджану, а тому переконаний, що тісна співпраця між Рівненщиною та Габалинським краєм буде взаємовигідною.

«Я був приємно здивований тим, що велика кількість азербайджанців щороку відвідують наші курортні центри – Моршин та Трускавець. А тому запропонував місцевим керівникам ознайомитися із санаторієм «Червона Калина». До того ж, вони зацікавлені у збільшенні потоку туристів й мають міжнародний аеропорт. Аналогічний інтерес є у нас – адже відроджуємо Рівненський аеропорт. Це може бути зручним способом для комунікації між нашими регіонами», – зазначив голова Рівненської ОДА.

В цілому ж завданням створеної робочої групи стане розробка конкретних пропозицій до співпраці в напрямках туризму, культурного обміну та розвитку бізнесу. Така співпраця буде взаємовигідна, переконаний Олексій Муляренко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

318 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 7 =