парфуми

Про це на своїй сторінці у Фейсбкці розповів відомий у Рівному “лікарняний” клоун” і учасник АТО Тарас Обоїста
Новини не дуже (((( всі живі і здорові, а далі … Як пограбували клоунів або майже детективна історія. Важко писати ці слова, але потрібно. На початку тижня, ми, лікарняні клоуни, виявили, що пропав реквізит: кульки, носики, мильні бульки, кружки кружки та музичний центр – загальна вартість вкраденого десь приблизно 4000 грн. це без музичного центру, який на балансі обласної дитячої лікарні.
Як це сталось: в Рівненській обласній дитячий лікарні, ми маємо свою кімнатку (вже 2 роки), в кімнатці вирішили зробити ремонт, БФ “Скарбниця Надії” виділила кошти на матеріали, а керівництво РОДЛ виділила своїх працівників.
Тимчасово, щоб звільнити кімнату, ми винесли весь реквізит та костюми в коридорчик, що закривається з двох сторін, на жаль ми не врахували, що при бажанні можна двері піджати та дістатись до наших “скарбів”.
В цій всій історії прикро, що хтось вкрав реквізит, який нам купили доброчинці – це раз. Підставив дитячу лікарню, представники якої, місця собі не знаходять віб переживань за нас – це два. Пограбування не вплине на нашу роботу, бо лікарняний клоун – це друг, який приходить до дитини, побути разом і сам по собі є сюрпризом та подарунком – це три. А той хто це зробив – рано чи пізно отримає по заслугам.
Друзі – що потрібно від Вас – в першу чергу розголос, щоб злодії собі місця не знайшли та не змогли просто так продати крадене. По – друге, якщо побачите бажаючих раптово продати кульки, кружки з написом “творчість заради життя ” або носики – повідомте нас.20264702_1411017525641432_5526876122623255392_nреклама реклама
844 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 8 =