Поспілкуватися із експертами-вибухотехніками та поповнити свій багаж знань мали нагоду учні економіко-правового ліцею Рівного. Працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області обласного центру роз’яснили старшокласникам, як діяти у разі загрози та виникнення вибухів, в тому числі й тих, що можуть виникнути внаслідок терористичної діяльності.

PM208image002

Причиною багатьох вибухів на території України є боєприпаси, що залишилися з часів Великої Вітчизняної війни. Тому елементарні знання, як діяти при їх виявленні, необхідні передусім підростаючому поколінню. Старший експерт-вибухотехнік сектору вибухотехнічної і пожежотехнічноїекспертизи НДЕКЦ Володимир Луцук роз’яснив порядок дій в таких ситуаціях і наголосив на тому, чого не варто робити в цих випадках. Адже завдяки пильності безпосередньо громадян можна запобігти численним жертвам.

PM802image004

Не оминув увагою Володимир Луцук і тему терористичних актів, яка, на жаль, нині теж особливо актуальна. У яких місцях можуть бути закладені вибухові пристрої, які їх ознаки, як попередити вибух і що робити при виявленні підозрілих предметів — про все це довідалися ліцеїсти під час спілкування з експертами.

PM870image003

Насамкінець вихованці навчального закладу наочно ознайомилися із експонатами та макетами вибухонебезпечних предметів, а також мали можливість спробувати себе в ролі вибухотехніка, примірявши на себе бронежилет із захисним шоломом і потримавши в руках професійний металошукач.

PM988image001

 Повідомляє СГЗ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

500 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + 2 =