Сьогодні, 6 грудня, Збройні Сили України відзначають своє професійне свято. Заслуги захисників Вітчизни – опори державності та гаранта безпеки, шанують у всій країні.
На Рівненщині з нагоди свята урочисто привітали військовослужбовців ОК «Захід».
Голова ОДА Олексій Муляренко долучився до вітань та вручив нагороди від облдержадміністрації.
«Саме в цей особливий день ми вшановуємо тих, хто присвятив себе обороні рідної землі, вшановуємо ваші мужність та героїзм. Ми пишаємося нашими військовослужбовцями та дякуємо за сумлінне виконання обов’язку, відвагу та самопожертву, продемонстровані на сході України. Це складна і важлива місія, від успіху якої залежить безпека, спокій і впевненість нашого суспільства», – звернувся до присутніх керівник області.
Відзнаки облдержадміністрації отримали офіцери ОК «Захід»: полковники Андрій Гутник та Віталій Окуневич, підполковник Микола Стик, майори Сергій Тричегруб та Роман Лободзінський, капітан Любов Хомчук, старший лейтенант Валерія Іскріна та молодший лейтенант Костянтин Лук’яник.  
Особливим словом згадали бійців, котрі тримають оборону на прифронтовій території.
«З травня 2014 року понад 28 тисяч військовослужбовців оперативного командування взяли активну участь в АТО. І нині наші бійці гідно захищають державу, її суверенітет та територіальну цілісність», – зазначив генерал-майор Олександр Павлюк.
Данину світлій пам’яті тих, хто ціною власного життя відстояв нашу країну від ворожих посягань, вшанували хвилиною мовчання. За час проведення АТО загинуло 472 військовослужбовці, 4 з них – офіцери управління ОК «Захід».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

258 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 9 =