Учора понад тридцять  гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради відвідали музей народної іграшки Рівненського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи-ліцею №19, де мали змогу поспілкуватись з майстринею, директором музею – Кисиленко  Вікторією Никифорівною . Про це сайту “Новини по-рівненськи” повідомляє «Рівненська обласна станція юних туристів».

Метою заходу було ознайомлення дітей  з оберегами українського народу, зокрема,   народною іграшкою, як атрибутом дитячої гри, об’єктом творчості, декоративною оздобою, сувеніром а також   залучення   гуртківців до традиційної творчості та національної культури.

У фондах музею зберігаються унікальні авторські роботи та надзвичайно барвиста колекція українських народних іграшок.

Вікторія Никифорівна провела майстер-клас з виготовлення народної іграшки,  познайомила з різновидами ляльок, які представлені  на постійно діючій експозиції музею, а також техніками виготовлення цих виробів, які притаманні для нашої місцевості.

Дітей та дорослих однаково вразила експозиція поліських ляльок, які могли б стати оберегом та окрасою будь-якої оселі.

Зустріч з майстром нар.іграшки.ЗОШ№19 001 Зустріч з майстром нар.іграшки.ЗОШ№19 010 Зустріч з майстром нар.іграшки.ЗОШ№19 012 Зустріч з майстром нар.іграшки.ЗОШ№19 021 Зустріч з майстром нар.іграшки.ЗОШ№19 106

557 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + сімнадцять =