Днями з польського міста Єлєна Гура повернувся рівненський зразковий ансамбль сучасного танцю “Етика”. 18-20 травня там проходив хореографічний фестиваль SILESIAN 2018 DANCE FESTIVAL. Про феєричні перемоги та враження про подорож Новинам по-рівненськи розповіла керівник ансамблю Руслана Мартинюк:
На звітному концерті нам подарували мапу світу, щоб ми могли відмічати міста і країни, в яких побували. І ось за останні дні таких місць стало більше…  Головна мета нашої поїздки – участь у фестивалі-конкурсі, звичайно. І ми з гордістю можемо сказати, що гідно представили свій колектив. Змагалися 12 колективів з України (Рівне, Київ, Нова Каховка, Івано-Франківськ, Хмельницький, Долина, Брошнів-Осада), 6 з Польщі та один зі Словакії. Ще ніколи ми не привозили такої величезної кількості дипломів та кубків: одна – III премія, п’ять – II премій, вісім – I премій!!! Крім нагород ми отримали купу компліментів та хороших слів від зоряних членів журі, а особливо від Влада Ями. Зарядилися енергією на майстер-класі від фіналістки шоу “Танцюють всі” Христини Заяць.
Список наших вдалих і улюблених поїздок поповнився. Це була дуже пізнавальна подорож.  Єлєня Гура перекладається як “Гора оленя” чи “Оленяча Гора”. Це старовинне місто, історія якого налічує 9 століть, знаходиться недалеко від кордону з Чехією, в живописних Західних Судетах, в центрі гірської долини. Символ міста з великими гарними очима супроводжував нас скрізь: на вулицях, у парках, на картинах і навіть живі олені гуляли біля нашого готелю Bornit в Шклярській Порембі. Ми не лише насолоджувалися казковим виглядом гірського масиву Карконоші з вікна автобусу чи готелю, а й гуляли в горах, піднімалися до водоспаду Камьєнчик, дихали гірським повітрям, розглядали величезні кам’яні брили, фотографували равликів та коріння старих дерев. Ми ходили старими вуличками міста, піднімалися на замкову башту 16 століття, розглядали кам’яні будинки з галереями та оборонні мури, відвідали музей кришталю. Ще ми відпочивали в аквапарку та плавали у басейні, смакували різноманітні пригощання та, як справжні дівчатка, насолоджувалися шопінгом. Коли поверталися додому, заїхали у легендарний Краків. Познайомилися з веселим та ерудованим екскурсоводом Миколою, від якого багато цікавого і нового дізналися про Вавельський замок, Ринкову площу, річку Віслу, дракона та принцесу.  І звичайно, крім позитивних емоцій та вражень, ми отримали новий досвід.
975 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + тринадцять =

НОВИНИ