20161201123330Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» в рамках проведення 13-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині проводить конкурс дитячих малюнків «Права людини очима дітей». Конкурс приурочений до Міжнародного Дня захисту прав людини, який відзначається 10 грудня.
Конкурс проводиться в період з 1 до 15 грудня 2016 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 12 грудня включно.
Учасником конкурсу може бути будь-яка дитина віком від 7 до 17 років, яка навчається та проживає в Рівненській області. Всі учасники будуть розподілені на дві вікові групи: 7-12 та 13-17 років.
Вимоги до конкурсних робіт:
1. Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально.
2. Техніка виконання конкурсних робіт обирається автором в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).
3. У конкурсних роботах має бути зображено бачення учасника Конкурсу щодо поняття «права людини» та недопущення їх порушень.
4. Розмір конкурсної роботи має бути у форматі А4 або А3.
5. На зворотному боці конкурсної роботи обов’язково має бути зазначено: назва роботи, прізвище, ім’я, вік автора, населений пункт, навчальний заклад, клас, номер телефону батьків або іншої контактної особи.
6. До малюнку має бути доданий короткий опис ідеї малюнку у довільній формі.
7. Надіслані конкурсні роботи не оформлюються рамками, паспарту, наклейками, надписами та іншим.
Всі конкурсні роботи необхідно надсилати поштою або приносити до офісу РОГО «Комітет виборців України» за адресою: м. Рівне: вул. Короленка, 6, каб. 4 чи 9 (в робочі дні з 9 до 13 години). Тел.: (0362) 26-39-43.
Буде організована окрема виставка кращих робіт у рамках конкурсу в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці за адресою.
Всі роботи, які надійдуть на конкурс у встановлені строки, будуть публічно оприлюднені на сторінці РОГО «Комітет виборців України» в соціальній мережі Facebook та на офіційному сайті організації.
Для оцінки робіт і визначення переможців буде утворена конкурсна комісія, до складу якої увійдуть представники органів влади, вчителі, громадські активісти та правозахисники.
Переможці конкурсу в кожній віковій групі отримають грошові премії:
– 500 грн. (перше місце);
– 300 грн. (друге місце);
– 200 грн. (третє місце).
Нагородження переможців планується 16 грудня в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.
Деталі конкурсу – на сайті організації.
Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.
Повідомляє Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУ
795 переглядів

Один комментар на “Рівненський КВУ оголошує конкурс дитячих малюнків «Права людини очима дітей»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 4 =