мастиф

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука звернулися до Рівненського обласного лабораторного центру аби їх представники  дослідили рівень шуму  у викладацьких кімнатах навчальних корпусів №1 та №2, які знаходяться по сусідству з розплідником собак. Розплідних тибетських мастифів знаходиться на території  ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» та належить підприємцю Юрію Бойко. До слова у місті розплідник має негативну репутацію, з ним пов’язано чимало скандалів та непорозумінь.
Як повідомляють у Рівненському обласному лабораторному центрі: за результатами проведених досліджень в різних точках, були зафіксовані значні перевищення еквівалентних рівнів шуму від 9 до 36 дБА, а максимальних від 10 до 31 дБА.
Таким чином власник, що займється утриманням собак порушує вимоги ст.ст. 19, 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст. 21 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», СН 3077-84 «Санитарные нормы допустимого шума в помещениях жилых и общественных зданий и на территории жилой застройки», ДБН В.1.1-31:2013 «Захист територій, будинків і споруд від шуму».
Також у лабораторному центрі зазначають, що шум може справляти небажаний фiзiологiчний або психологiчний вплив на людину i заважати рiзноманiтним видам дiяльностi: спiлкуванню, роботi, вiдпочинку, навчанню. Якщо ранiше досить високi рiвнi, такi, що зумовлювали деяке зниження слуху, створювалися головним чином дiяльнiстю промислових підприємств i ситуацiями, пов’язаними з виконанням певного виду робiт, то сьогоднi їх реєструють на мiських вулицях, а iнколи на житловiй територiї i в будинках. З кожним роком акустичне забруднення населених пунктів зростає.
1 622 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 4 =