Про згубні наслідки вживання наркотиків написав лікар Юрій Тарасюк у спільноті ‎ГО  «Білі берети – Рівне» – окремий медичний загін спеціального призначення:
«Випадок з практики»
Саме під такою рубрикою я періодично буду подавати цікаві клінічні випадки. Частіше вони матимуть опосередкоане відношення до термінової домедичної та невідкладної медичної допомоги – чому, в основному, присвячена наша сторінка  А іноді, можливо, і зовсім не матимуть стосунку до вказаних питань  Проте! Основна мета нашого проекту (ГО «Білі берети – Рівне») – збереження життя та здоров’я людини! Наведені ж випадки, на мою думку, можуть та повинні сприяти дискусії, професійному вдосконаленню та стимулюванню здорового способу життя! 🤔
Отож!
Клінічна ситуація :
Активний (тобто той, який продовжує колотись) опійний наркоман. Бешиха (рожа) обох нижніх кінцівок, еритематозно-бульозно-некротична форма. Септицемія («зараження крові»). Флеботромбоз (тромбоз глибоких вен) лівої нижньої кінцівки, стадія повної оклюзії («свіжий»), правої – часткової реканалізації («старий»). Гепатит С.
Бешиха (зміни на ногах) та септицемія (подібні гнійничкові висипання є по всьому тілу, тільки без некрозів) розвинулись за 3 доби після чергової ін’єкції опіатів в підшкірну вену правого стегна.
Протягом останніх двох років переніс внутрішню кровотечу (шлункову) та видалення селезінки. За розум взятися це його не заставило 
Коментарі :
1. На запитання пацієнта «лікарю, який в мене діагноз» я відповів «ДУРІСТЬ!». Звертаюся в першу чергу до молоді, яка читатиме даний пост – ДУМАЙТЕ, ЩО РОБИТЕ! І ЧИМ ЦЕ МОЖЕ ЗАВЕРШИТИСЬ! До наркотиків ЗВИКНУТИ ДУЖЕ ЛЕГКО, а ВІДМОВИТИСЬ від них ДУЖЕ ВАЖКО!
2. Звичайно, імунна система = опірність організму даного конкретного пацієнта була «вбита» ще до цієї фатальної ін’єкції і рано чи пізно так мало статися  Однак, занести інфекцію з наступною купою проблем можна і при «звичайній» травмі. Тому, аптечка завжди повинна бути поруч, а в ній доступний та досить ефективний на даному етапі допомоги Хлоргексидин та «екстрений» набір таблеток (Pill-pack), в котрий входить і антибіотик.

Posted by Iurii Tarasiuk on Dienstag, 12. Dezember 2017

1 214 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × пять =