Колектив комунального закладу «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради здобув нагороду та диплом у номінації «Кращий акторський ансамбль» на ІХ Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Подільська лялька» – 2015, який проходив 18-23 травня у місті Вінниця.

Увазі журі рівняни представили виставу «Попелюшка», прем’єра якої відбулась минулого року. Її поставив білоруський режисер Дмитро Нуянзін.

Рівненський театр ляльок отримав нагороду на міжнародному фестивалі

 

– Цьогоріч була хороша організація фестивалю та створені відповідні умови для перебування учасників, – говорить помічник режисера Рівненського театру ляльок Олександр Шило. – Журі та глядачі добре оцінили наш виступ. Було видно, що і діти, і дорослі зрозуміли усе, що ми грали на сцені. Після вистави відразу підходили та цікавились нашими ляльками, костюмами. Похвалили і режисера «Попелюшки» Дмитра Нуянзіна. Загалом було приємно приїхати та показати себе, побачитись із друзями-колегами. Адже на фестивалі їздять не лише за нагородами, але й за спілкуванням, обміном досвідом. Такі поїздки – це можливість побачити, як треба грати, а як – ні.

Україну на фестивалі представили 8 лялькових театрів, серед яких 5 державних (Вінницький академічний обласний театр ляльок, Запорізький обласний театр ляльок, Кіровоградський академічний обласний театр ляльок, Черкаський академічний обласний театр ляльок, Рівненський академічний обласний театр ляльок) та 3 професійні приватні театри («ІСТАРТ» (м.Миколаїв), Київський приватний театр ляльок «Равлик», Театр «Пара-шут» (м.Київ).

Серед зарубіжних учасників фестивалю «Подільська лялька» – 2015 колективи: Паневежиського театру ляльок на колесах (Литва), Муніципального театру ляльок «Ґуґуце» (м.Кишинів, Молдова), Театр «Лучеаферул» (М.Ясси, Румунія) та інші.

Цього року змінився формат проведення фестивалю – у конкурсній програмі вперше беруть участь не лише лялькові театри, а й драматичні театри та театри юного глядача.

Нагадаємо, що у 2009 році на цьому фестивалі Рівненський театр ляльок отримав Гран-прі за виставу «Лісова пісня».

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради 

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”

Танцювальний клуб “Флеш” у Рівному презентує SENSATION OF DANCE

У Рівному оголошено конкурс ескізів пам’ятника Героям «Небесної сотні» та полеглим в АТО українським воїнам

На Трійцю Дубровиччина запрошує на фестиваль

361 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 1 =