парфуми

Відучора, у Рівненському центрі надання адміністративних послуг почав роботу підрозділ з видачі українських і закордонних паспортів. Нове приміщення облаштовано таким чином, аби мінімізувати час обслуговування клієнтів і створити максимально комфортні умови для подачі документів. З своєрідною інспекцією, рівненський ЦНАП, відвідав міський голова Рівного Володимир Хомко, у своєму коментарі журналістам він зокрема зазначив:
«Завершився ще один надзвичайно вдалий етап вдосконалення нашого центру надання адміністративних послуг. Ми відкрили новий відділ у якому рівняни зможуть отримати паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон. Створення цього сучасного підрозділу, враховуючи технічне забезпечення, обійшлося у 2,2 мільйона гривень. Відділ укомплектований персоналом для швидкої і якісної роботи, тут працюватимуть 15 спеціалістів. Доречі, 800 тисяч гривень на реалізацію цього проекту ми отримали від Європейського союзу. Я думаю, що за рівнем надання сервісу це безпрецедентний заклад, просто пропоную представникам ЗМІ опитати рівнян, які можуть порівняти обслуговування у Рівненському ЦНАПІ з тим, як це відбувається у інших установах. Не сумніваюсь, що оцінка мешканців міста буде відмінною. Ми дуже пишаємось робою центру надання адміністративних послуг і ще маємо деякі плани з його розширення та удосконалення».46189
Директор Рівненського ЦНАПу Юлія Шигорева, тим часом, відзначила високий рівень співпраці з усіма суміжними службами і державними установами, зокрема, з державною міграційною службою. Всі процеси з видачі паспортів повністю автоматизовані, тож у громадян які вирішать отримати паспорт у центрі надання адміністративних послуг не повинно виникати жодних проблем з тим, аби отримати необхідний їм документ максильно швидко і в комфортних умовах.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
Теґи:   
694 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 4 =