Обласний військовий комісаріат та районні комісаріати дякують мешканцям Рівненщини – за допомогу Збройним Силам.

«Висловлюємо щиру вдячність організаціям, підприємствам, благодійникам, громадам, депутатам, підприємцям та просто громадянам Рівненської області – за щедрий благодійний внесок в підвищення рівня обороноздатності нашої Держави», – йдеться у зверненні обласного військового комісара Михайла Твердохліба.

За словами комісара, усі ці люди віднеслися з небайдужістю до проблем Збройних Сил України.

«За благодійні внески військовослужбовцям неодноразово закупляли бронежилети, каски, форму, розвантажувальні жилети та амуніцію. Також для захисників Вітчизни придбали тепловізори, радіостанції та медичні препарати», – повідомляє полковник Михайло Твердохліб.

Частину зібраних коштів використали на забезпечення запчастинами, ремонт та відновлення техніки – БРДМів, БТРів, вантажної колісної техніки, бензовозів і спеціалізованої техніки. Для потреб підрозділів ЗСУ придбали мікроавтобуси та позашляховики.

«Нехай добрі серця ваших колективів надихають на шляхетні вчинки, а благодійні справи будуть взірцем патріотизму та любові до  України», – зазначає військовий комісар.

Тож, обласний військовий комісаріат та районні комісаріати дякують:

 

1.        Громаді Рівненщини;

2.        Депутатам Рівненської міської ради: Редько М.О., Сачук А.О.;

3.        Обласному перинатальному центру;

4.        Товариству «ОДЕК Україна»;

5.        Українській Спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);

6.        ДП «Рівнестандартметрологія»;

7.        Благодійному фонду «Скарбниця Надії»;

8.        Народним депутатам України: Войцеховський С.М., Корчину В.А.;

9.        ПАТ «ПриватБанк»;

10.      ПАТ «Рівнеазот»;

11.      ТОВ  «Світпан Лімітед»;

12.       КЗ «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер»;

13.       Рівненському обласному онкологічному диспансеру;

14.       Рівненській міській раді;

15.       КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст»;

16.       КЗ «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом»;

17.       Рівненській обласній стоматологічній поліклініці;

18.       Рівненському військовому госпіталю, військовій частині А-1446;

19.       Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжу;

20.       Рівненській обласній клінічній лікарні;

21.       Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центру ім. В. Поліщука;

22.       Рівненському державному базовому медичному коледжу;

23.       ТОВ «Епіцентр К»;

24.       Рівненській ОДА;

25.       КП «Міськсвітло»;

26.       ПАТ «Рівнеобленерго»;

27.       Відділу ДВС Сарненського районного управління юстиції;

28.       Загальній освітній середній школі № 24 м.Рівне;

29.       ВАТ «Рівненський завод високовольтної апаратури»;

30.       Рівненському Обласному Центру Професійної Реабілітації Інвалідів (с. Олександрія);

31.       ТОВ «Агро-Класік»;

32.       Дубенській районній державній адміністрації;

33.       ТОВ«ГЮАЛОС».

 

А також громадянам Рівненської області:

 

Здолбунівський район

1.     Ковальчук Жанні Василівні;

2.     Ридош Любові Федорівні.

Млинівський район

1.     Шаловій Ірині Олександрівні;

2.     Ничипорук Олені Вікторівні;

3.     Острожчук Ярославі Юріївні;

4.     Прошек Світлані Леонідівні;

5.     ВарварукуТарасу  Юрійовичу;

6.     ЛіщукуВасилю Васильовичу.

Костопільський район

1.          Чижову Юрію Миколайовичу;

2.          Овдійчуку Володимиру Адамовичу.

Острозський район

1.     Ягодка Петру Івановичу;

2.     Хочаю Анатолію Петровичу;

3.     Шевчук Ользі Борисівні.

Володимирецький район

1.     Безушко Інзі Станіславівні;

2.     Волошиній Олені Василівні.

Рокитнівський район

1.      Кибукевичу Олексію Анатолійовичу;

2.     Павленку Олександру Івановичу;

3.     Басичу Володимиру Григоровичу;

4.     ОгієвичСтепану Володимировичу;

5.     ЛапюкуОлегу Олександровичу.

Рівненський район

1.     Мордвиннику Юрію Юрійовичу;

2.     Присяжненко Володимиру Михайловичу;

3.     Гаху Дмитру Васильовичу;

4.     Петрусю Олександру Петровичу.

 

Гощанський район

1.     Панчуку  Миколі Миколайовичу;

2.     Калька Ярославу Зіновійовичу.

Сарненський район

1.     Ратич Ользі Арсентіївні;

2.     ХільчишинуВячеславу Павловичу;

3.     ПілітивуОлегу Володимировичу;

4.     Бернадському Сергію Борисовичу.

Березнівський район

1.     Воронко Тетяні Валеріївні;

2.     Семенчук Аллі Ростиславівна;

3.     Карповець Юрію Миколайовичу;

4.     СеменчукуВалентину Дмитровичу;

5.     Таргонському Сергію.

Дубенський район

1.     Кецко Мирославі Василівні;

2.     Карпюку Святославу Георгійовичу;

3.     Ярощуку Анатолію Андрійовичу;

4.     Гуменюку Петру Васильовичу;

5.     Клемпоуз Галині Ігорівні;

6.     Томко Людмилі Миколаівні;

7.     Івашенко Юрію Вікторовичу;

8.     Кірічуку Олександру Михайловичу.

Дубровицький район

1.     Працівник Світлані Леонідівні;

2.     Голяка Оксані Михайлівні;

3.     Ракович Ірині Іванівні;

4.     Мельнику Олександру Миколайовичу.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному рятувальники деблокували з понівеченого легковика травмованих водія та пасажира

На Рівненщині чоловік пішов по гриби, а знайшов боєприпаси

Краєзнавці зі Сходу України приїдуть на Рівненщину – вивчатимуть досвід музейного будівництва

У РІВНОМУ ЗАТРИМАТИ ШАХРАЙКУ, ЯКА ЗНІМАЛА ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ З ДІТЕЙ, ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ДОПОМОГЛИ НЕБАЙДУЖІ РІВНЯНИ

НА РІВНЕНЩИНІ ПІД КОЛЕСАМИ ДВОХ АВТОМОБІЛІВ ЗАГИНУЛА ЖІНКА

Рівненський НК “Верес” отримав подарунок з АТО

Справжня зимова риболовля не за горами…

«Дитячий санаторій «Сокілець» лишається державним

Звільнено голову Демидівської РДА

tomat_green-01

682 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 10 =