парфуми

Забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017» вдруге відбудеться у Рівному на День Незалежності. Учасникам запропоновано на вибір подолати одну із трьох дистанцій: 1,1 км, 5 км, 10 км.
Цьогоріч рівненський Забіг у вишиванках буде присвячений збору коштів для 11-річного рівнянина Іллі Герасимюка. У хлопчика 1 група інвалідності. Встановлений діагноз: мікроцифалія та епілептичний синдром. Частина коштів, зібраних на забігу, буде спрямована на його лікування.
Рівненський клуб бігу «Rivne Running Club» закликає усіх небайдужих допомогти сім’ї Герасимюків. Будь-яку суму коштів можна перерахувати на картковий рахунок мами Іллі – Вікторії Герасимюк: Приватбанк, 5457 0822 3445 7658 (Герасимюк В. О.).
Особливістю цьогорічного Забігу у вишиванках буде також нові маршрут, які проходитимуть в самому центрі Рівного. Відповідно, у центрі міста буде перекритий рух 24 серпня з 17.00 до 18.30.
Зареєструватися на Забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017» можна онлайн за 100 гривень до 23.59 22 серпня: http://vyshyvanka-rivne.timingevents.com/ або на сайті vyshyvanka.club.
Або за 125 гривень в переддень та день старту – 23 та 24 серпня у наметі Rivne Running Club на Майдані Незалежності.
Кожен зареєстрований учасник отримує: футболку-вишиванку, наплічник, медаль фінішера, воду «Моршинська», йогурт «Молокія» та інші приємні подарунки.
Усі учасники зможуть безкоштовно розфарбуватися у патріотичні кольори – для цього працюватиме Face Art, а бігуни, які візьмуть свої власні вишиванки – позмагаються у конкурсі на Кращу вишиванку.
У забігу вже зареєструвалося близько 150 учасників. Географія дуже різна – від Львова до Києва.
Активну участь у забігу візьмуть багато колективів державних організацій та підприємств області.
Генеральним спонсором Забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017» є «АВТОПАРК» на Київській, 101 А.
Преміум спонсорами заходу: торгова марка GERA, Житловий комплекс «На Щасливому» та компанія «Ель Рой».
Спонсори заходу: торгова марка «Молокія», питна вода «Моршинська».
Захід організований за підтримки та сприяння Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Рівненської міської ради.Zabig_u_vishivankah_A3_crреклама реклама
630 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + один =