Із зони антитерористичної операції повернувся 19 квітня зведений загін міліціонерів Рівненської області, яких напередодні змінили колеги. Стомлені, мовчазні та надто серйозні, але головне, що всі правоохоронці — живі та неушкоджені. Довгоочікуване побачення із рідними, які цього дня міцно тримали в обіймах своїх чоловіків, татусів, одразу додало і сил, і настрою. Уже традиційно учасників АТО проводжає і зустрічає особовий склад міліції.

PM326image001

Щиро радіє поверненню і начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов, який прийшов підтримати своїх підлеглих, а радше — колег:

— Дякую вам усім за вірну службу, за виконаний з честю обов’язок перед Батьківщиною. Окреме спасибі всім рідним і близьким за розуміння і підтримку.

PM18image003

Відповідно до наказів МВС України чергові звання нещодавно отримали 85 працівників міліції — учасників АТО: двоє правоохоронців стали полковниками, троє — підполковниками, четверо — майорами, троє — капітанами, один — старшим лейтенантом, семеро — молодшим лейтенантом, 39 — старшим прапорщиком, 13 — старшиною, восьмеро — старшим сержантом і п’ятеро — сержантом. Найбільше нових погонів мають міліціонери із блоку громадської безпеки, які забезпечували охорону громадського порядку на Сході країни.

PM295image005 PM803image006 PM853image002 PM977image004

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”Рівнянин розтратив майно Товариства майже на 400 тисяч

364 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 4 =