Перехід від зимньої погоди до мало, що не літньої, на Рівненщині, був досить стрімким. Не за горами подорожі, відпочинок та  усілякі пригоди. А це означає, що мешканцям області, не варто баритися у підготовці автомобіля до весняно-літнього періоду. Як зробити їзду безпечною та комфортною після зимової експлуатації автомобіля читайте у нашому матеріалі далі.
Дбайливі автовласники радять – потрібно звернути увагу на зміну гуми, перевірити двигун, підвіску та акумулятор.
Будьте готові, що ймовірно, якісь запчастини доведеться замінити. Нині є багато спеціалізованих сайтів, на яких представлено великий вибір комплектуючих до усіх автівок. Купити запчастини до автомобіля можна наприклад на сайті AUTO.RIA.com.
Зважайте, що сіль, якою часто посипають дороги взимку, а з нею і бруд потрапляють у всі щілинки та подряпинки на вашому авто. Це загрожує, тим, що вашу автівку може почати «їсти» іржа. Тому, незайвими будуть ретельні «банні» процедури. Особливо, зверніть увагу на кузов, салон та багажник.
Придивіться, якщо бачите, що варто застосувати антикорозійні засоби, не економте, це дозволить вам у подальшому зберегти чималі кошти.
Акумулятор зазнає у холодний період часу великого навантаження. Перевірте, можливо він потребує, аби його підзарядили. Заодно, подивіться, чи не окислилися клеми.
Через перепади температури та тривалі морози можуть постраждати гумові та пластикові деталі двигуна. Тому, ніколи не ігноруйте стан двигуна автівки навесні. Адже, як наслідок можете отримати втрату герметичності з’єднань.
І звісно, не затягуйте зі зміною зимової гуми на літню, адже коли повітря нагрівається, зчіпні якості у зимової гуми втрачаються.
Продіагностуйте підвіску на вашій автівці. Змастіть усі рухомі з’єднання підвіски, а гумові елементи деталей з тріщинками замініть на нові.
Бажано відрегулювати розвал-сходження, бо бувають випадки коли після зими біля керма з’являється люфт.
Переконайтеся, чи не потребують заміни гальмівні шланги та перевірте рівень гальмівної рідини в бачку.
Завжди зважайте, не залежно від пори року, чи потребує ваша автівка заміни мастила.
Не забудьте змінити паливний, мастильний та повітряний фільтри.
Попереду сонце та спека, тому вчасно подбайте про кондиціонер у вашому автомобілі – дозаправте фреоном, замініть фільтр, почистить систему.
Вдалих подорожей!
на правах реклами
464 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × один =