Відповідний Меморандум про співробітництво з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Меморандум передбачає співпрацю у сферах використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива.
Нагадаємо, за даними Мінрегіонбуду, Рівненщина вже три роки поспіль лідирує на всеукраїнському рейтингу з енергоефективності регіонів. Майже 13 тисяч родин з Рівненщини та півтори сотні ОСББ стали учасниками державної програми «теплих» кредитів.
«Енергоефективність – не просто тренд, а вимога часу, – переконаний Олексій Муляренко. – Саме тому метою нашої співпраці є залучення енергоощадних технологій на території Рівненщини. Головне завдання – розробити комплексну систему впровадження цих новацій. Ми будемо презентувати і реалізовувати різні проекти з використання альтернативних видів палива».
Передбачається, що результат співпраці дасть можливість зменшити витрати на енергоресурси, водночас, підвищити конкурентоспроможність власної продукції. Важливим аспектом є залучення інвестицій в цю сферу та сприяння економічного розвитку регіону.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
195 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + чотири =

НОВИНИ