У четвер, 28 травня, Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» доправив гуманітарний вантаж: меблі – столи та стільці, ліжка, дитячі ліжка, а також медичне устаткування для Дубенської районної лікарні.

Добру справу зробив благодійний фонд «Любіть Україну» у доволі холодний і непогожий весняний день – четвер, 28 травня. За сприяння рівненських підприємств було доставлено гуманітарну допомогу для медичного закладу.

Вантаж прийняли працівники Дубенської районної лікарні разом з виконуючою обов’язки головного лікаря, завідуючою приймальним відділенням Тетяною Рудакевич. Привезений вантаж складається, в основному, з меблів та медичного устаткування; речі буде розподілено за відділеннями, виходячи з наявних потреб.

Голова правління благодійного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич прокоментував цю подію: «Насамперед, висловлюю подяку мережі АЗС «ОЛАС» і керівнику Руслану Мальованому за співпрацю. Всі речі, доставлені в районну лікарню, надані у розпорядження фонду підприємством «ОЛАС». Також дякую підприємцю Миколі Пасюті й «Домовій службі» за сприяння у транспортних і вантажних послугах. Дубенська районна лікарня використає речі за призначенням».

На даний час благодійний фонд «Любіть Україну» активно збирає кошти на реалізацію проектів: організація медичного огляду маленьких дубенчан із соціально вразливих сімей та доставка гуманітарного вантажу з Франції для медичних закладів області. Підтримати проекти фінансово можна на сторінці фонду http://love-ukraine.org.ua/vneski/.

Довідка

Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» розпочав свою діяльність у 2011 році. Голова правління благодійного фонду – Михайло Корилкевич. Діяльність благодійного фонду «Любіть Україну» спрямована на соціально-економічний розвиток Рівненської області та підвищення добробуту її громадян.

На даний час основним пріоритетом діяльності фонду є програма «Здоров’я нації», яка має на меті поширення принципів християнської моралі в усі сфери життя суспільства, пропаганду здорового способу життя, збереження та примноження культурних цінностей і вдосконалення системи медичного обслуговування у Рівненській області.

 Прес-служба благодійного фонду «Любіть Україну»

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”

Танцювальний клуб “Флеш” у Рівному презентує SENSATION OF DANCE

На Трійцю Дубровиччина запрошує на фестиваль

Рівненський театр ляльок отримав нагороду на міжнародному фестивалі

На Рівненщині 186 учасників АТО отримали у власність землю

tomat_green-01

555 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 20 =