Дубенські діти оздоровлюватимуться у Кракові, а місцеві пісенні колективи братимуть участь у польських фестивалях. Такі перші результати двосторонньої співпраці Дубенської районної влади із посадовцями Краківського повіту.

Іноземці завітали до Дубенщини, аби налагодити майбутню співробітництво у сферах освіти, культури, туризму та спорту.

Так, перший робочий день для польського старости, голови ради та депутата ради Краківського повіту розпочався із зустрічі з керівником апарату Рівненської облдержадміністрації Олександром Корнійчуком та директором Офісу реформ Русланом Сивим. Посадовці обмінялися досвідом у впровадженні територіальної реформи. Поляки розповіли про позитивні наслідки від об’єднання територіальних громад, зокрема, самостійний розподіл коштів.

Також гості відвідали Варковицький навчально-виховний комплекс, садочок “Бджілка” та загальноосвітню школу Привільного.

Делегація ознайомилась з роботою компанії “Ізотерм-С”, котра спеціалізується на виробництві товарів для утеплення будинків.

Також у селі Варковичі польські посадовці побували на могилі Констансії Блешинської – матері основоположника української школи в польській поезії Антонія Мальчевського.

Цього ж дня члени делегації відвідали будинки культури сіл Привільного та Рачина, а також взяли участь в урочистостях з нагоди 70-річчя Дубенського педколеджу. Завітали гості й до історико-культурного заповідника м.Дубно.

 «Поки що ми домовились з іноземними колегами про оздоровлення соціально незахищених діток з району та про участь наших аматорських колективів у пісенних фестивалях в Польщі. Проте наголошую, що наша співпраця є двосторонньою. Наразі ми чекаємо офіційного запрошення до Краківського повіту для підписання угоди про співпрацю», – підсумував голова райдержадміністрації Юрій Парфенюк.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”В ОСТРОЗІ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ «З ВІРОЮ В МАЙБУТНЄ»

381 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім − три =