Вперше в області буде створена єдина система обліку пацієнтів з хворобами системи кровообігу.
Запровадження цього реєстру дозволить місцевим лікарям значно оперативніше надавати допомогу пацієнтам. Адже усі результати обстежень будуть доступні медикам незалежно від місця проживання пацієнта.
Процедура відкриття тендерних пропозицій на закупівлю комп’ютерного обладнання для введення в дію електронного реєстру пацієнтів відбулася в обласному управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА.
Проект передбачає, що до єдиного реєстру пацієнтів хворих на серцево-судинні захворювання будуть підключені сімейні лікарі, кардіологи та лікарі серцево-судинних центрів області. Реєстр об’єднає дані про пацієнтів в єдину базу даних.
Запровадження цієї ініціативи є частиною проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що наразі реалізовується на Рівненщині.
«В цілому проектом Світового банку планується створити єдиний реєстр пацієнтів хворих на серцево-судинні захворювання. У минулому році одна з кращих ІТ-компаній в Україні, ТОВ «Елекс», розробила програмне забезпечення, а зараз ми закуповуємо обладнання для впровадження реєстру. Наразі планується закупити більше 300 ноутбуків та принтерів для сімейних лікарів, лікарів-кардіологів та лікарів серцево-судинних центрі, а також серверне та мережеве обладнання. Це обладнання буде підключене до центру обробки даних», – пояснює керівник групи впровадження проекту на Рівненщині Сергій Рибачок.
За його словами, на тендер по закупівлі комп’ютерного обладнання свої пропозиції подали дві київські компанії: ТОВ фірма «Валтек» з ціновою пропозицією 378,47 тис. доларів США та ТОВ «СІ-ЕЛ» з 373,79 тис. доларів США. Відповідно після оцінки відповідності поданих пропозицій кваліфікаційним вимогам обласне управління охорони здоров’я оголосить переможця торгів.
«Згідно правил Світового банку, окрім цінової складової при аналізі тендерних пропозицій оцінюється й кваліфікаційна відповідність оголошеним вимогам. На це нам дається близько місяця часу. Лише після проведення повної оцінки ми зможемо говорити про те, хто переміг в даному тендері», – зазначає Сергій Рибачок.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
279 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − сімнадцять =