Найбільшу кількість заяв отримали у Рівному – 1413, а також у Рівненському районі – 862.

 

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Рівненської області звернулись 4672 учасників АТО.

Найбільшу кількість заяв отримали у Рівному (1413), Рівненському (862), Здолбунівському (364) та Костопільському (355) районах. Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку.

Наразі учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 2361 дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на Рівненщині.

Загальна площа відведених земель становить 329,8 гектара.

Військові використають 1542 земельних ділянки, а це 148 гектарів, під будівництво. Садівництвом планують займатися на 659 наділах площею 68,8 гектара. Ще 160 земельних ділянок (112,3 гектарів) призначені для ведення селянського господарства.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненським водіям рекомендують по можливості, утриматися від поїздок

У Рівному за 30 хвилин розшукали викрадений легковик

Безпритульні Рівного матимуть де переночувати

Рівнянину під двері підкинули вибухівку

Чемпіонами міста з баскетболу серед жінок вдруге поспіль стала команда Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву

Народні аматорські театри Рівненщини об’єднав марафон

У Рівному пройшов фестиваль україно-грузинської дружби

Директор Рівненського ЦНАПу поїде працювати в Комітеті Верховної Ради

На Рівненщині позбавили звання та оштрафували пенітенціарія-хабарника

tomat_green-01

416 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + 4 =