8908Про це повідомив Віце-прем’єр-міністра України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час селекторної наради із регіонами за результатами опалювального сезону 2016-2017.
«Ефективність – це в першу чергу розрахунки всіх областей за спожитий газ та питання обліку. Тож регіони мають активізувати роботу щодо встановлення прибудинкових лічильників», – наголосив Геннадій Зубко.
Як повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, на Рівненщині продовжується робота щодо впровадження будинкових приладів обліку теплоенергії. Зараз ними обладнані майже тисяча будинків, а це 80 % від потреби. Повністю приладами обліку тепла оснащені котельні області.
Водночас Міністр зазначив, що опалювальний сезон підходить до завершення.  В усіх областях розпочнеться міжопалювальний підготовчий період. В цей час необхідно ефективно використати всі можливості для ремонту мереж, обліку, виконання інвестиційних програм та впровадження заходів з енергоефективності, зокрема «теплих кредитів».
Тим часом під час селекторної наради йшлося про те, що з 1 квітня запрацює Реєстр підприємств тепло- та водопостачання, які зможуть врегулювати заборгованість перед НАК «Нафтогаз» за спожиті енергоносії і розпочати процес реструктуризації боргів. В процесі реструктуризації будуть списані штрафи і пені за спожиту енергію та надаватимуться субвенції від держави для зменшення боргових зобов’язань підприємств. 
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
465 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 4 =