парфуми1

Рішенням Кабміну для Рівненщини виділили 126 мільйонів 106 тисяч гривень із державного фонду регіонального розвитку
Рівненська область однією з перших отримає кошти ДФРР, адже чи не найкраще впоралась із документацією.
«Ці гроші підуть на реконструкцію та ремонт 14 соціальних об’єктів області, зокрема, шкіл, дитсадків та лікарень. Нам вдалося розробити хороші регіональні проекти, тож зможемо вирішити проблеми великої кількості людей. Суттєва підтримка Києва є, тепер кожен голова РДА має гарно попрацювати на результат. Кожен чітко знає, що робити і в які терміни», – зазначив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.
Найбільше коштів спрямують на будівництво шкіл – у селі Пісків Костопільського, Горбаків Гощанського, Степангород Володимирецького районів.
До переліку включено проекти з будівництва спорткомплексу у Сарнах, дитсадків в Гощі, Обарові Рівненського, Заслав’я Млинівського та Новому Корці Корецького районів.
Також цьогоріч гроші скерують на реконструкцію дитбудинку-інтернату в Мирогощі Другій Дубенського району та будівництво лікарні в Рокитному.Запланована реконструкція складських будівель обласного центру з надання соціальних послуг під відділення для бездомних у Рівному по вул. Ж.Кюрі, 21.
Окрім цього, кошти підуть на облаштування місця відпочинку для туристів у «Тунелі Кохання», на реконструкцію очисних споруд в Березному та систем теплопостачання Бугринської громади.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
536 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − пять =