Вкотре перемога у півфіналі та почесна  відзнака у фіналі всеукраїнського перукарського конкурсу «Снігова Королева» дісталася Рівненщині
Щорічний Всеукраїнський конкурс перукарів – початківців «Снігова Королева» від відомої компанії ESTEL мотивує молодь до професійної творчості та перемог. Це унікальна можливість для починаючих проявити свою креативність і талант, розвиватися і досягати професійних висот. 6-й унікальний захід в Україні традиційно відбувся у Києві. Його метою є виявлення та підтримка талановитої молоді, культурне та естетичне виховання студентів, учнів, слухачів навчальних закладів системи профтехосвіти та просування молодих талантів. Тут, у незабутній творчій атмосфері, обмінялися досвідом гості та учасники конкурсу. Активну позицію щодо мотивування своїх слухачів-майбутніх перукарів займає і Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Фінал конкурсу «Снігова королева» — це завжди унікальне театралізоване шоу. Перше в своєму роді, єдине в Україні . Головні дійові особи тут – найталановитіші молоді майстри-перукарі з усієї України. Відвідати захід такого масштабу — унікальна нагода долучитись до свята перукарського мистецтва, побачити шоу-показ зачісок, особисто познайомитись із гостями та прогресивними майстрами! Отож, вкотре ESTEL подарувала шанс молодим. Усі учасники змагань змогли творчо проявити себе, і, що особливо важливо, – участь для них є безкоштовною.
Спочатку – регіональний півфінал. Напередодні, у листопаді, відбувся конкурс для учнів професійно-технічних навчальних закладів «Снігова королева 2017» в усіх регіонах України. Західні області працювали у стилі «панк». Участь у відборі взяли, зокрема, п‘ять різних навчальних закладів Рівненської області із 16-ма представниками. Активний учасник конкурсу – майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Вікторія Рибальченко сповнена гордості та ентузіазму:
  • Від нашого Рівненського регіону до Києва на фінал поїхали саме ми – я і слухачі Млинівського навчального відділення РЦПТО ДСЗ – майбутні перукарі Тетяна Хомич і Наталія Коуткудак, адже ми вибороли у півфіналі 1-ше і 4-е місця із зачісками у стилі «панк» !
У Млинівському навчальному відділенні, де готують перукарів (перукарів – модельєрів), тривала напружена та відповідальна робота з підготовки зачісок. Звіт перукарської майстерності було відправлено на оцінювання до столиці. Зусилля слухачів високо оцінило кваліфіковане журі, віддавши 1-ше і 4-те місця, і їх запросили на фінальний конкурс!
І ось Київ, 6 грудня. Український представник ESTEL Professional, що пропонує професійну перукарську косметику та ініціює навчання перукарів, вкотре провів дивовижний яскравий насичений захід – конкурс перукарського мистецтва «Снігова Королева 2017» серед навчальних закладів професійно-технічної освіти України. Вікторія Рибальченко разом із слухачами у захваті від побаченого:
  • Ми дуже щасливі, що стали учасниками неймовірно яскравого перукарського шоу в палаці Снігової Королеви! Творча та емоційна атмосфера сприяє особливому професійному піднесенню, хочеться якомога більше навчитися, проявити свій талант, продемонструвати майстерність та бойові якості.
Цьогоріч учасниками фіналу конкурсу стали професійно-технічні навчальні закелади 23 регіонів України. Кожен регіон мав своє завдання згідно жеребкування. Рівненським представникам дістався особливий і непростий стиль – «панк». Майстер із слухачами продумали і опрацювали усі деталі та гармонійно їх поєднали. На подіумі рівненські моделі виглядали стильно та креативно, що відповідало обов’язковим вимогам конкурсу. Журі оцінювало роботу учасників за такими критеріями, як чистота роботи в зачісці, креативність  та цілісність образу. За сміливий підхід та завершений образ Тетяна Хомич отримала Диплом із відзнакою «Міс Виразність». Усім учасникам вручили подарункові набори від компанії ESTEL.
Емоції, що переповнювали залу, надихали на роботу. І ті, хто цього разу не виборов гран-прі, не розчарувався, оскільки потрапити на подібне шоу, відчути справжню атмосферу творчості і професіоналізму – це вже перемога!
Вікторія Рибальченко сповнена планів та наснаги:
  • Мене участь у конкурсі надихнула з іще більшим ентузіазмом працювати наступного року, я отримала море позитиву, з’явилися нові творчі ідеї. Тому, слухачі наші любі, будемо невпинно творити і не здаватися!
…Склеєно останні шматочки розбитого дзеркала Королеви. Без участі кожного майстра та перукаря-початківця цього зробити не вдалося б ніколи! Нехай наступний рік стане новим натхненням та стартом для завзятих, сміливих, творчих і працьовитих! Щира подяка організаторам та учасникам конкурсу!
Повідомляє Діна Мазуркевич з РЦПТО ДСЗ
429 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 20 =

НОВИНИ