На сьогоднішній день Рівненщина прийняла 212 родин, або 470 осіб, які приїхали з Криму, Севастополя, Луганської та Донецької областей. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. З житлом в області готові допомогти ще 716 переселенцям. Їх можуть розмістити майже в усіх районах та містах області.

Під час засідання координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, Олександр Савчук закликав голів райдержадміністрацій максимально допомагати людям, котрі потрапили у біду, і наголосив на особистій відповідальності керівників районів щодо достовірності даних про житлові об’єкти, котрі можна використати для тимчасового житла для переселенців. «Наше завдання максимально допомогти людям. Переселенці з Криму та Сходу мають бути нагодовані та обігріті. Адже АТО поки не завершується і ця робота триватиме й надалі», – наголосив Олександр Савчук.

Окрім того на Рівненщині створили спеціалізовану кімнату де ідентифікуватимуть переселенців. Такі кімнати діють поки що у чотирьох містах України –  Рівному,Києві, Житомирі та Тернополі.

Вони потрібні для того, аби допомагати вимушеним переселенцям у вирішенні паспортних та реєстраційних питань. Аби попередити різного роду махінації, там запроваджений механізм для ідентифікації осіб без документів. Спеціалізована кімната діє на базі Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» (м.Рівне, вул. 16-го Липня, 6а, тел. (0362) 26-77-84).

594 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 4 =