Меморандум про співпрацю підписали керівники обох регіонів 
Під Меморандумом про налагодження партнерських відносин і співпраці між Рівненщиною та Луганщиною  поставили свої підписи голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.
Офіційне підписання відбулося в місті Сєвєродонецьк.
У Меморандумі, зокрема, йдеться про сприяння обміну досвідом у різних галузях економічного, науково-технічного, гуманітарного та культурного життя. Також плануються спільні проекти у сфері вирішення місцевих проблем, в тому числі із залученням коштів міжнародної технічної допомоги та донорських організацій.
Важливо, що триватимуть заходи із організації оздоровлення та відпочинку дітей з Луганської області в закладах Рівненського краю.
«Рівненщина та Луганщина вже давно співпрацюють і сьогодні відбулося офіційне оформлення партнерських відносин. Цим Меморандумом ми заклали міцний фундамент для нашої подальшої співпраці», – відмітив Олексій Муляренко.
За словами Юрія Гарбуза, даний документ визначає спільну майбутню співпрацю: «Ми змінюємо філософію наших відносин. Адже розуміємо, що потрібно займатися відродженням духовності, вихованням патріотизму, а не тільки відновлювати зруйновану інфраструктуру».
Також у рамках поїздки Угоди про співпрацю підписали керівники Рокитнівського та Костопільського районів Рівненщини з головами відповідно Новопсковского та Попаснянського районів Луганської області. Таким чином мешканці Рівненської області сприятимуть у відбудові зруйнованої інфраструктури Луганщини. А також духовно підтримають цивільне населення, якому наразі необхідна допомога.
Нагадаємо, з 22 жовтня делегація з Рівненської області перебуває на Луганщині.
Для цивільних мешканців цього регіону доставили понад 60 тонн гуманітарної допомоги, зібраної в рамках акції «Не будь байдужим», котру ініціював Олексій Муляренко. Це, зокрема, продукти харчування, речі першої необхідності, виготовлені власноруч православні дерев’яні хрести та каплички.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
396 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість − два =