644_145468545397942

Наразі в області триває відбір громадян України до лав Збройних Сил України за контрактом.
Упродовж останнього місяця Українську армію поповнили більше півсотні патріотів, більшість із яких чоловіки віком від 18 до 27 років.
Всього ж за перше півріччя поточного року їх кількість з області склала близько 600.
1 липня з обласного збірного пункту відбулась відправка чергової групи майбутніх військовослужбовців до навчальних центрів Збройних Сил України у Полтаві, Десні, Житомирі та Миколаєві.
Протягом декількох місяців під керівництвом досвідчених інструкторів вони опановуватимуть військові спеціальності, складуть Військову присягу на вірність українському народові.
За словами представника Рівненського обласного військового комісаріату підполковника Вадима Бусигіна, за підсумком першого півріччя, поруч із Львівщиною та Хмельниччиною Рівненщина в трійці лідерів з питань відбору на контракт.
«Виконання планів комплектування військових частин дається нелегко. Зважаючи на нестабільну ситуацію в зоні проведення АТО та завдання щодо відбору майбутніх контрактників до бойових частин у військових комісаріатах триває цілий комплекс заходів», – наголошує офіцер.
Ключовим елементом певних успіхів сьогодні є налагоджена співпраця військових комісаріатів з органами місцевої влади, громадськими організаціями, засобами масової інформації. Зокрема у Березнівському районі Рівненської області у райдержадміністрації прийняли рішення про виплату одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям-контрактникам у розмірі п’яти тисяч гривень, що позитивно впливає на результат стимулювання до вступу громадян на військову службу.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
933 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 7 =