фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

П’ять митниць України перерахували більше 1,3 млрд грн. на ремонт та будівництво регіональних доріг. Про це повідомив начальник Рівненської митниці Андрій Чаборай із посиланням на інформацію Голови ДФС України.

– Рівненщина теж могла бути серед цього числа. Якщо б нам дозволили брати участь в експерименті, то з вересня минулого року до спецфонду обласного бюджету на реконструкцію доріг надійшло би 337,2 млн грн. Тобто щомісячно майже 50 млн грн., – зауважив Андрій Чаборай.

Так званий експеримент розпочато в Україні у минулому році. Згідно з законом від 03.09.2015 р. №666-VIII «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України» до спецфондів Одеської, Волинської, Львівської, Чернівецької областей та Києва спрямовуються 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів.

Загалом із вересня 2015 р. по травень 2016 р. на реконструкцію та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Львівською митницею перераховано 453,5 млн грн., Чернівецькою ― 225,2 млн грн., Волинською ― 219,9 млн грн., Одеською ― 92,2 млн грн., Київською міською митницею ― 311,6 млн грн.

За словами Чаборая, лобіювати інтереси нашої області митники почали більше, ніж півроку тому. Задля цього скооперувалися з підприємцями, обласним відділенням Асоціації платників податків, облдержадміністрацією тощо.

– Першу спробу достукатися до Верховної Ради, щоб Рівненщині також дозволили брати участь в експерименті, ми зробили ще у грудні 2015 року. Наскільки мені відомо тоді нашим рівненським нардепам не вдалося внести зміни у закон через політичну ситуацію в країні. Проте ми не відступаємо – пару місяців тому залучили Асоціацію платників податків. Зараз вчергове звертаємося до нардепів. Як бачите з цифр, з усіх, хто вже в експерименті, ми би поступилися тільки львівським колегам. Тож сподіваюсь цей факт допоможе нашим народним обранцям домогтися цього разу коштів для наших доріг, – зазначив Андрій Чаборай.

Повідомляє прес-служба Рівненської митниці ДФС

Теґи:   
507 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × один =