PM303image00230 листопада в Рівненському обласному центрі зайнятості відбулась робоча нарада керівного складу обласної служби зайнятості за участю в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Наталії Зінкевич.

Розпочали нараду з представлення колективу нового заступника обласного центру зайнятості Андрія Грещука, для якого робота служби зайнятості є добре знаною, адже пару років тому він очолював Рівненський міський центр зайнятості.

Н.Зінкевич подякувала колективу служби зайнятості Рівненщини за хорошу роботу в час трансформації в суспільстві і сфері зайнятості, висловила сподівання на продуктивну роботу в подальшому.

У своєму виступі на нараді керівник ДСЗ зробила основний акцент на посиленні роботи з працевлаштування незайнятих громадян, зобов’язала акумулювати зусилля служби зайнятості з владою і роботодавцями в питанні працевлаштування демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України та інвалідів.

На завершення Н.Зінкевич сказала: «Рівненщина має значний потенціал і має бути пілотною в Західному регіоні на період реформування служби зайнятості».

40528

Заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок поставила перед керівниками базових центрів зайнятості конкретні завдання щодо надання якісних послуг безробітним та роботодавцям. Наголосила на підвищенні уваги до інформування демобілізованих та інвалідів під час Декади зайнятості. Потрібно щоб всі клієнти центрів зайнятості мали повну інформацію про соціальні послуги служби зайнятості, а це сприятиме зайнятості населення.

В.о. Голови Державної служби зайнятості побувала у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та міському центрі зайнятості і була приємно вражена їх послугами.

Повідомляє прес-служба Рівненського обласного центра зайнятості

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненщина: із заявами на отримання земельних ділянок звернулося 4 672 учасників АТО

Рівненським водіям рекомендують по можливості, утриматися від поїздок

У Рівному за 30 хвилин розшукали викрадений легковик

Безпритульні Рівного матимуть де переночувати

Рівнянину під двері підкинули вибухівку

Чемпіонами міста з баскетболу серед жінок вдруге поспіль стала команда Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву

Народні аматорські театри Рівненщини об’єднав марафон

У Рівному пройшов фестиваль україно-грузинської дружби

Директор Рівненського ЦНАПу поїде працювати в Комітеті Верховної Ради

tomat_green-01

819 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × пять =