З року в рік кількість пацієнток з хворобами гінекологічної сфери збільшується. Прикро визнавати, але нерідко жінки звертаються до лікаря, коли хвороба репродуктивної системи має запущений характер, що значно ускладнює її усунення. Чому не можна ігнорувати планові візити до гінеколога та коли негайно потрібно прийти на медичний огляд читачам Новин по-рівненськи розповіла лікарка-гінеколог медичного центру Life Clinic Ольга Семешко.
Репродуктивна система жінки складна, її діяльність залежить від багатьох факторів. Стреси, перевтома, шкідливі звички, часта зміна статевих партнерів, безконтрольний і частий прийом антибіотиків – це все може позначитися на жіночому здоров’ї“, – розповідає Ольга Володимирівна.
Найпоширеніші скарги з якими жінки звертаються до гінеколога – це  порушення менструального циклу, неприємні відчуття в ділянці статевих органів (свербіж, біль тощо), сильні виділення, біль унизу живота,  біль під час статевого акту, сильний біль при менструації,  поява волосся над губою, на підборідді, стегнах й інших місцях.
Ні в якому випадку не можна чекати «щоб саме пройшло», навіть при незначному дискомфорті потрібно звертатися до лікаря. Наприклад ледь помітне печіння чи свербіж може бути ознакою інфекції, яка передається статевим шляхом. Багато таких недуг протікає майже безсимптомно, між тим уражаючи репродуктивну системи жінки“, – каже лікарка-гінеколог медичного центру Life Clinic.
Як зазначає лікарка, самолікування у даному випадку також неприпустиме, адже своїми ж руками ви можете завдати значної шкоди власному організму.
Частіше всього гінекологи діагностують у жінок наступні хвороби: міома матки; збій менструального циклу; злоякісні новоутворення; кіста яєчників; кольпіт; поліпи; ерозія шийки матки; маткові кровотечі; білі; запальні та інфекційні захворювання внутрішніх статевих органів.
 «В гінекології широко використовується такий вид діагностики, як УЗД. Ультразвукове обстеження часто дозволяє діагностувати захворювання на початкових етапах, відповідно раніше розпочати ефективне лікування. Зважаючи на це, у медичному центрі Life Clinic стартувала акція – знижки на ультразвукову діагностику 40%. Акція діє щодня з 8 до 12, крім суботи та неділі» – розповідає Ольга Володимирівна.
До прикладу, УЗД рекомендовано пройти при захворюваннях матки, яєчників, маткових труб, шийки матки, виявлення пухлин і кіст яєчників, полікістозу яєчників, міоми матки, і т.д.
«Планові профілактичні огляди у гінеколога дозволять тримати під контролем жіноче здоров’я, виявити небезпечні хвороби на ранніх стадіях. Наприклад ерозія шийки матки може перерости в передраковий стан, який виявити можна тільки після цитологічного дослідження. Саме тому, рекомендується відвідувати гінеколога мінімум двічі на рік, – каже Ольга Семешко. – У нашому медичному центрі Life Clinic ви зможете скористатися послугами досвідчених лікарів-гінекологів, пройти сучасну діагностику, УЗД, отримати консультацію та ефективне лікування жіночих захворювань».
Часто лікування гінекологічних хвороб потребує додаткових консультацій ендокринолога, мамолога або уролога – це пов’язано з особливістю будови жіночого організму та взаємозалежності репродуктивної системи з гормональною. Як наголошує лікарка, саме тому у медичному центрі Life Clinic при лікуванні кожного окремого захворювання застосовується спеціальна діагностика й призначається індивідуальна схема лікування.
Записатися на консультацію та пройти діагностичне обстеження ви можете за номерами телефонів:
+38 (098) 041-59-00
+38 (093) 041-59-00
+38 (095) 041-59-00
м. Рівне, вул Сим. Петлюри, 35.
на правах реклами
1 143 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 15 =