Бути красивою та здоровою – бажання усіх жінок. Але, як відомо, жіноча стать дуже прискіплива до зовнішнього вигляду. Якщо якісь із власних частин тіла жінці не до вподоби – це призводить до формування комплексів з усіма відповідними наслідками. Що вже й говорити, коли мова йде про красу інтимних зон. Більшість жінок знають куди треба звертатися при появі мімічних зморшок на обличчі, чи надмірної ваги, але стають геть розгубленими, коли потрібно, доприкладу, виправити післяродові дефекти статевих органів. Саме у такому випадку на поміч жінці приходить естетична гінекологія.  Що це за галузь медицини та які проблеми дозволяє вирішити Новинам по-рівненськи розповіла лікарка-гінеколог медичного центру Life Clinic Ольга Семешко.

 

«Естетична гінекологія порівняно молода галузь медицини, але вона інтенсивно набирає популярності і все більш затребувана. І справа не тільки у естетичній складовій, яка дозволяє жінці почуватися впевненіше, це все таки медицина і вона вирішує ряд медичних проблем, а також працює над їх випередженням», – розповідає Ольга Володимирівна – «Взагалі це такий собі синтез гінекології, пластичної хірургії та косметології».
Статеві органи жінки можуть мати індивідуальні особливості, можуть зазнавати змін через пологи, гормональні порушення чи вік. Все це провокує ряд делікатних проблем – дискомфорт при статевому житті, порушення сечовипускання, інтимний дискомфорт. Прикро, але багато жінок сприймають свою проблему, як належне, у той час коли сучасна медицина може повністю вирішити її.
«З допомогою естетичної гінекології можна наприклад змінити форму статевих губ, повернути тонус піхві, вирішити проблему дискомфорту після менопаузи, вирішити проблему недостатньо вираженого оргазму, поліпшити відчуття при статевому акті, коригувати порушення нетримання сечі», – розповідає лікарка.
До слова, такі відомі терміни з косметології, як плазмоліфтінг, філер, гіалуронова кислота та багато інших, також мають своє застосування у естетичній гінекології.
«Може бути нехірургічне втручання і хірургічне. Все залежить від кожної конкретної проблеми. Найчастіше жінки хочуть провести коригуючі заходи після пологів, коли стикаються з опущенням стінок піхви, втратою тонусу та болісними відчуттями при статевому контакті», – каже Ольга Семешко. – «Якщо говорити про молодих сексуально активних жінок то для них найактуальнішими процедурами є відновлення об’єму великих та малих статевих губ та пластика клітора».
Також, молодим дівчатам варто відвідати лікаря, якщо в області інтимних зон присутнє відчуття дискомфорту при носінні білизни, заняттях спорт і т.д. – це може бути викликане індивідуальними особливостями будови статевих органів і потребувати медичного втручання.
«Не залежно від віку жінка повинна бути красивою і впевненою у собі. У медичному центрі Life Clinic ми турбуємося про те, щоб якість жіночого життя була на висоті і приносила виключно задоволення у тому числі і естетичне», – підсумовує Ольга Володимирівна
Записатися на консультацію ви можете за номерами телефонів:
+38 (098) 041-59-00
+38 (093) 041-59-00
+38 (095) 041-59-00
м. Рівне, вул Сим. Петлюри, 35.
на правах реклами
686 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × один =

НОВИНИ