Весна – пора, коли кожна жінка прагне виглядати по-особливому привабливо… яке ж розчарування у цей період приносить волосся, яке стає тьмяним і неслухняним, ба більше, випадає більш ніж зазвичай. Рівненська перукарка вищої категорії, Оксана Бурмак, відмічає, що найчастіше на стан свого волосся клієнтки нарікають саме навесні.  Власними ефективними секретами у боротьбі із неприємними симптомами, рівненська перукарка ділиться з читачами Новин по-рівненськи.
Важливо розуміти, що випадіння волосся може бути супутніми проявами серйозних соматичних захворювань. Тому потрібно реально оцінювати, коли це косметична проблема з якою можна впоратись власними силами, а коли потрібно відвідати лікаря“, – наголошує Оксана Бурмак. – “В середньому вдень може випадати від 50 до 100 волосин. Це нормально, але якщо ви відмічаєте у себе втрату надмірної кількості волосся, при цьому маєте погане самопочуття, підвищену втомлюваність та інший дискомфорт, зволікати не варто і потрібно йти на обстеження до медичного закладу“.
Як зазначає перукарка, на стан волосся можуть впливати стреси та неправильний догляд, крім того, весна є критичним сезоном для всього організму, в тому числі і для волосся, адже організм ослаблений через авітаміноз.
Зазвичай весняне випадіння волосся – природній процес, свого роду “оновлення”, у цій ситуації потрібно допомогти власній шевелюрі успішно пройти цей етап“, – зазначає Оксана Бурмак. – “Варто замінити шампунь на безсульфатний. Ефективно у боротьбі із випадінням волосся зарекомендувала себе часникова олія. Перед застосуванням її потрібно нагріти та втирати в шкіру 2 рази в місяць. Змивати шампунем, після чого нанести маску“.
Не обійтися в даному питанні і без вітамінів. Зверніть увагу на своє харчування, можливо доцільно ввести у свій раціон їх додаткове джерело. Особливо корисні для волосся вітаміни групи В, їх до речі можна застосовувати і зовнішньо.
Вітамін В6 та В 12 в ампулах. Продаются в аптеках. Не змішувати з іншими вітамінами, так як вони нейтралізують один одного при з’єднанні. Втирати в корені волосся, не змивати! Використовувати після кожного миття, протягом місяця“, – рекомендує перукарка.
Миттєвого ефекту чекати не варто, результат буде помітний після 1-2 тижнів застосування.
“Окрім того, є елементарні правила догляду за волоссям, яких жінки часто не дотримуються. Наприклад, не варто розчісувати мокре волосся, особливо, якщо воно довге, тоді воно особливо легко травмується. Якщо ваше волосся легко заплутується, доцільно використовувати засоби для легкого розчісування. Спочатку гребінцем пройдіться по кінчиках волосся і лише тоді розчісуйте корені”, – зазначає Оксана Бурмак.
По можливості не використовуйте часто фени, плойки та праски для волосся.
Такі нехитрі методи дозволять вам радіти здоровій та гарній шевелюрі.
962 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − один =